Piksekaitse

Piksekaitse, seadmed ja paigaldamine.
Soovime pakkuda kaitset Teie majale muutlike ilmastikuolude eest juba täna!

Pakume järgmisi teenuseid:
- Piksekaitse projekteerime ja nõustame.
- Piksekaitse paigaldame ja järelhooldus.
- Tarnime kõik vajalikud piksekaitse tarvikud
- Piksekaitset paigaldame ole Eesti.

Teostame ka maandustakistuse mõõtmist vastavalt EU nõuetele.
Hinnapakkumise küsimiseks ootame maja fotot, joonist hoone mõõtudega ja objekti asukohta.

Võta ühendust Eesti Katused müügimeeskonnaga >>>

Välgu toime

Maapinda tabades võib välk põhjustada purustusi ja tulekahjusid ning ohustab elusolendeid. Pikselöögist tabatud puudes aurustub vesi momentaalselt, purustades sageli need suurteks tükkideks. Sähvatusele järgnev lööklaine, mis tekkib välgu kuumusest plahvatuslikult paisuvast õhust ja magnetväljast, põhjustab müristamise. Müristavat heli tekitab ka välgu kanalis moodustuv paukgaas.

Pikselöögist hoidumise abinõud
Hoiduda tuleks kõrgete puude lähedusest lagedal väljal. Eriti ohtlikud on lehtpuud nende suure veesisalduse tõttu. Koduste elektriseadmete rikkumiseks ei pea pikne tabama maja, piisab, kui välgunool lööb õhuliinidesse, ja tekkinud pingekõikumine kahjustab teie koduelektroonika täielikult. Vara kaitseks äikese eest tuleb paigaldada vastavad kaitsesüsteemid.
Kaitsevahendid ja -lahendused

Äikest ei saa ära hoida, aga saab seda suunata mujale, et tekiks võimalikult vähe kahjustusi. Kasutame SLO piksekaitse vahendeid ja paigaldusel lähtume EVS EN  62305-3:2007 nõuetest. Kõik majad, hooned, laod ja tehased on erinevad. Selleks, et teha võimalikult täpne hinnapakkumine on vaja objektiga tutvuda. Hind sõltub hoone katusematerjalist,suurusest ja turvaliseseklassist ning pinnasest. Pinnasest sõltub maandustakistus, mis ei tohi ületada 10 Ω.

 

Свяжитесь с нами.