Hingav Aluskate Fortex Extra

Hingav Aluskate Fortex Extra

Aluskatte pakkumise saamiseks valige Tekkis küsimusi- saada kiri! ja edastage kogus rullides.

Aluskate Fortex Extra on UUS toode. UUS hingav mitmeti kasutatav aluskate on kindlapeale minek. Aluskate Fortex Extra universaalne aluskate mis täidab vajadusel ka tuuletõke ülessannet. Aluskate Fortex Extra on  75 m2 rull (superdifusioon hingav aluskate ) on kasutatav katustel aluskatteks, ja ka tuuletõkkeks. Aluskate Fortex Extra saab edukalt kasutada ka tuuletõkkena seinas aluskate on hingav ja lasen niiskust seest välja poole läbi. UUS hingav aluskate tuuletõkke funktsiooniga Fortex Extra 2 teibiga mille omavahel kokku pannes on võimatu uuest avada.Aluskate Fortex Extra on väga kvaliteetne ja multifunktsionaalne aluskate mida saame pakkuda soodsa hinnaga. 
Aluskate Fortex Extra on niiskust läbilaskev polüpropüleenist membraan mis laseb niiskuse aluskattest läbi kuid tagasi soojustusse enam mitte. Hingavad aluskatted paigaldatakse otse soojustuse vastu. Aluskate ja tuuletõke UUS  Fortex Extra superdifusioon hingav super aluskate sobib kõigile katustele. UUS Hingav katuse Aluskate Fortex Extra saab edukalt kasutada ka eraldi ainult tuuletõkkena.
Hingav aluskate Fortex Extra võib paigaldada otse soojusisolatsiooni peale, pingutades horisontaalselt üle kogu katuse või seina. Aluskate Fortex Extra ülekatte kohalt eemaldatakse mõlemad teipide kaitse kiled ja silutakse aluskate kokku. Hingav uus aluskate Fortex teibiga pakume75 m²/rull, rulli laius 150 cm. Niiskus on hoonete suurim kahjustaja ja hoone sisene niiskus võib kahjustab ehitist. Selle pärast peavad hooned saama hingata ehk niiskust vabalt väljutada. Hästi ehitatud katus ventileerib niiskust välja, kaitstes samas kindlalt vihma ja tuule eest. Katusetööd ilma aluskatet paigaldamata on keeruline ette kujutada.

UUS Hingav aluskate, tuuletõke
Kogus 75 m2 rull
Laius 1500mm
Mass pindala ühiku kohta g/m2 140