Katusetööd

KATUSE MATERJALIDE KOHTA TÄPSEMALT UURIGE SIIT  KLIKI SIIT.

 

 

 

 

 

 


Miks need katused siis ikka vette ei pea? Enamikel juhtudel on katus lihtsalt vana  ja vajaks kapitaalset remonti, piltidel on näha vana eterniitkatus mille lappimine tooks ilmselt rohkem kahju kui kasu. Lahenduseks oli ja on UUS terasest kiviprofiil katus mis on kena, nägus ja mis omab pikka garantii perjoodi. Katusetööde käigus eemaldati vana katusekate ja roovitus, parandati katuse katuse kanvaid konstruktsioone, paigaldati aluskate ning uus roovitis, ja paigaldati UUS parima garantiiga kiviprofiil katus. Tulemuseks SUPERLUX katus mis kestab.

Kahjuks satub meile parandada ka suhteliselt hiljuti ehitatud katuseid  mis kipuvad ikka läbi tilkuma. Antud juhul on probleemiks mitte katusematerjalide halb kvaliteet vaid hoopis katusetöödel tehtud vead millega sisuliseelt rikutakse hea asi ära. Paljuski katusetöö käigus rikutakse katusematerjal, probleemiks on puudulikud töövõtted, spetsiaalsete töövahendite puudumine, vale mõõdistus ja erimõõduliste liistprofiilide oskamatu projekteeerimine ja paigaldus.

Kui probleemid paigaldamisel tekivad siis kiputakse seda silikooniga parandama, mis esialgu just kui töötaks kuid pikemas perspektiivis toob see maja omanikule suurema väljamineku. Tihti puutume kokku katuse tuuldumise probeemiga kus katuse konstruktsioonide tuuldumisele ei pöörata üldse tähelepanu ja katuse aluskatte alla tekkival niiskusel ei ole kuskile mujale minna

kui tilkuda tagasi katuse kandekonstruktsioonidele.
Tuuldumise probleeme süvendab kui räästad ehitatakse liiga kinni ja takistatakse väiksemgi õhu vaba ligipääs, harja tuulutatavat sõlme ei tehta, ei jäeta piisavast tuuldumis ava katuse aluskatte alla ning aluskatte peale.

Katusetöödega vähe kokku puuteid omaval ehitajal on probleeme nende kohtade õigesti ja veetihedalt valmis ehitada, katuseaknad, neelud, korstnate ümbrused, läbiviigud, vintskapi ümbrused  kus siis on veetihedus õigesti taganmatta või siis lahendatud ajutise silikoonimisega. Kui siledate pindade paigaldamisega saab tava ehitusmees  hakkam siis nendes eelnevalt mainitud avade, liitmike ja katuse uukide veetihedaks ehitamisega saab teine kord mõistus otsa.

Meie põhiegevusalaks on katusematerjalide ja katusetarvikute müük ja katusematerjalide paigaldus. Kestva katuse üks osa on kvaliteetne katusematerjal kuid mitte vähem tähtis ei ole katusetööd ja selle katusetöö kvaliteet. Pakume katusetööde garantiid 5 aasat.  Pakkudes katusetööna ka katuse parandamist siis pöördutakse meie poole ka suhteliselt uute kuid siiski niiskus kahjustusi tekitavate katuste läbilaske probleemidega mille ehituskvaliteet on küsitav.

Katusetööde ettevõttena soovime, et kliendid saaksid olla kindlad katuse ehituse ja katusetööde töökindluses. Pakume kestvat katusetööde kvaliteeti ja parimat katusetööde lahendust tulevikuks. Eesti Katused OÜ annab teostatud katusetööle seadusest tulenevalt kahe (2) aasta asemel viie (5) aastase garantii perjoodi.

Katusetööks soovitame Ruukki Pural Matt pinnakatetega katusematerjali garantiiga 50 aastat.
Ruukki Purex pinnakatetegaatusematerjali garantiiga 40 aastat
Poluester pinnakatetega katusemat kerjali garantiiga 30 aastat
Kindel valik, Ruukki vihmaveesüsteemi garantiiga 20 aastat

Leidke endale sobilik katuse toode, uuri lisaks siit.

Võtke kindlasti kontakti ja uuriga katusematerjalide kohta täpsemlt, vajadusel kutsuge katusemeister objektile kohale.

Eesti Katused OÜ koostööpartnerid on suurimad katusematerjalide tootjad Eestis ja Põhjamaades. Koostööpartnerid Ruukki Products  AS ja Toode AS on usaldusväärsed ja paindlikud  partnerid pakkumaks kvaliteetsemat toote valikut katusetöödel. Katusetöödel kasutame Puumarket AS kvaliteetset kuivatatud saematerjale ja süvaimmutatud puit materjale.