Ruukki vihmaveesüsteem

Vali materjal:
Vali värvus:
Ruukki vihmaveesüsteem

Vihmaveesüsteem Ruukki
Vihmaveesüsteemi pakkumise saamiseks valige lehel ülevalt paremast nurgast Küsi hinnapakkumist! ja täitke lahtrid.

Ümar vihmaveesüsteem Ruukkilt, 0.60mm terasest kahepoolse Pural pinnakattega vihmaveesüsteem. UUS vihmaveesüsteemi värvilahendusti, RR41 tumehõbe ja UUS ülimenukas tumepruun RR887 šokolaadipruun vihmaveesüsteem. Loomulikult on laost kohe võtta ka kõik vihmaveesüsteemide põhivärvid. Pakume Teile garantiiga vihmaveesüsteemi lahendust. Aitame Teid tellimisel ja komplekteerime Teile vajadusi arvestades tervikliku vihmaveerennide ja vihmaveetorude lahenduse ning vajadusel toome selle Teile objektile kohale. Küsige ka paigaldust.

Ruukki ümar vihmaveesüsteem on saadaval kahes mõõdus.
Ümar Ruukki vihmaveesüsteem, vihmaveetoru 90 mm ja vihmaveerenn 125 mm.
Ümar Ruukki vihmaveesüsteem, vihmaveetoru 100 mm ja vihmavee renn 150 mm.
Vihmaveesüsteemi torude ja vihmaveerennida materjali paksus on 0,60 mm.

 

Enne tugeva kahepoolse pinnakattega katmist on Ruukki 0.60mm vihmaveesüsteem kaetud ka kaitsva tsingi kihiga 275g m2 kohta. Ruukki vihmaveesüsteemi garantii 20 aastat.

Küsige kindlasti ka vihmaveesüsteemi paigaldust. Õigesti paigaldatud ja korrapäraselt
hooldatud vihmaveesüsteemile teenib Teid aastakümmneid. 

Küsi vihmaveesüsteemi hinnapakkumist >>>
Ruukki vihmaveesüsteemid on suurepärane lahendus katuselt sadevete ärajuhtimiseks. Ruukki vihmaveesüsteemi kõik osad on kõrge kvaliteediga ja sobivad omavahel ideaalselt kokku. Tänu sellele on Ruukki vihmaveesüsteemi paigaldamine lihtsam ja vähem aega nõudev. Ruukki vihmaveesüsteem on nii väljast kui seest kaetud tugeva PURAL pinnakattega.

Ruukki vihmaveesüsteemi vihmaveetorud ja vihmaveerennid valmistatakse tsingitud terasplekist mis omakorda on kaetud tugeva kahepoolse pural pinnakattega. Ruukki vihmaveesüsteemi detailide ühtlane ümar vorm vähendab lehtede ja liigse mustuse kuhjumist vihmaveetoru põlvede ja vihmaveetoru suudmesse. Ruukki vihmaveesüsteemi välimised rennikinnitid muudavad vihmaveesüsteemi renni kergesti puhastatavaks.

Vihmaveekoguja lisamine vihmaveesüsteemile on hea võimalus tsentraalset vett kokku hoida.

    

Vihmaveesüsteemi paigaldus.

Väga oluline on vihmaveesüsteemi paigaldus ning, et see oleks tehtud õigesti. Kui vihmaveesüsteemi paigaldus ei ole tehtud nõuetele vastaselt siis viib katuselt maha libisev lumi vihmaveesüsteemi renni endaga kaasa või rikub vihmaveesüsteemi paigaldusel vihmaveesüsteemi rennile antud vajalikud kalded. Vihmaveesüsteemi paigaldusel tuleks jälgida, et katusekatte serva üle räästa mõtteliselt pikendades peab vihmaveesüsteemi renni serv jääma sellest joonest alla poole.

Vihmaveesüsteemi õige paigaldus tagab selle, et hooga libisev lumi ja jää libiseb vihmaveesüsteemi rennist üle. Kui vihmaveesüsteemi renni serv on räästa joonest kõrgemal siis on vihmaveesüsteem valesti paigaldatud ning lumi ja jää takerdub vihmaveesüsteemi renni ja võib rikkuda selle kuju,rennidele antud vajalikud kalded või toob need suure tõenäosusega alla. Õigesti paigaldatud ja korrapäraselt hooldatud vihmaveesüsteemile endale annab Ruukki 20 aastase garantii. Vihmaveesüsteem võib küll tunduda luksusena, kuid see pikendab ka fassaadi eluiga ning ühtlasi hoiab ära sadeveest tekkivate kraavide tekke räästa all.
Ruukki teras on parim.
Ruukki teras on parim materjal vihmaveesüsteemide tootmiseks. See on kergem kui raud, hinnalt soodsam kui alumiinium ja plastikuga võrreldes “mängib” põhjamaises kliimas temperatuuride vaheldumisel minimaalselt (plastik paisub ja kahaneb, murdub ja lekib). Kandilist vihmaveesüsteemi saate tellida
 siit.

Kogutud vihmaveega kastmine on nutikas, soodne ning keskkonnasõbralik.
Vihmaveesüsteemi Ruukki  paigaldusjuhend>>>