Ruukki vihmaveesüsteem

Vali suurus:
Vali värvus:
Ruukki vihmaveesüsteem

 

 

 

Ruukki vihmaveesüsteem pakub nutikaid ja elegantseid vihmaveesüsteemi lahendusi kõigile katuse tüüpidele. Ruukki vihmaveesüsteemid koguvad Teie katuselt vihmavee ja tagavad sadevee konstruktsioonidest eemale juhtimise.
Ruukki vihmaveesüsteem on lihtne paigaldada ja kerge hooldada.

Kõrge kvaliteediga vihmaveesüsteemi materjalid tagavad vihmaveesüsteemi iga detaili suurepärase kokku sobivuse, täpse ja kiire paigalduse ning garanteerivad vihmaveesüsteemile maksimaalse eluea. Ruukki ümara vihmaveesüsteemi detailid on valmistatud 0,60mm paksust terasest ja kaetud tsingi kihiga. Ruukki vihmaveesüsteemi kõik detailid on kaetud lisaks tsingi kihile nii seest kui väljast värv kattega. Vihmaveesüsteemi pakume Teie katusega samasse tooni RR värvi kataloogist

UUS! Lisaks vanale hea pinnakattele Pural mis on pigem sile ja läikiv pakume ka musta Matt viimistlusega vihmaveesüsteemi.

Vihmaveesüsteem, mis sobib ideaalselt mati katuse ja fassaadiga. Uus pinnakate "GreenCoat RWS PRO BT" ei ole ainult kestlikum vaid ka toodetud keskkonnasõbralikumalt. Selle pealispind on äärmiselt vastupidav kriimustustele ja mustusele. Toodetud Skandinaavias. Hetkel on matt vihmaveesüsteem saadaval üksnes mustas värvitoonis, kuid peagi on lisandumas ka teisi värvivalikuid.

Soovite vihmaveesüsteem hinnapakkumist kuid ei navigeeri esmapilgul detailide rohkuses. Aitame Teid komplekteerida Teile vaja mineva vihmaveesüsteemi lahenduse ja koostame hinnapakkumise tellimuse vormistamiseks. Edastage meile kaks lihtsat mõõtu räästa ehk renni pikkus ja renni kõrgus maa pinnast toru koguse arvutamiseks muud detailid lisame automaatselt ja koostame Teile Ruukki vihmaveesüsteemi hinnapakkumise.

Ruukki garanteerib ostjale, et vastavalt juhistele paigaldatud ja hooldatud vihmaveesüsteem kestab aastakümneid. Selle tõenduseks anname oma toodetele 20-aastase garantii.

Ruukki ümar vihmaveesüsteem on saadaval kahes mõõdus.
Ümara Ruukki 
vihmaveesüsteemi toru 90 mm ja vihmavee renn 125 mm.
Ümar Ruukki vihmaveesüsteem toru 100 mm ja vihmavee renn 150 mm.
Vihmaveesüsteemi detailid torud, vihmaveerenn, põlved on 0.60mm rerasest.

 

Küsige kindlasti ka vihmaveesüsteemi paigaldust. Õigesti paigaldatud ja korrapäraselt
hooldatud vihmaveesüsteem teenib Teid aastakümmneid. 

Vihmaveekoguja lisamine Ruukki vihmaveesüsteemile on hea võimalus tsentraalset vett kokku hoida.

    

Vihmaveesüsteemi paigaldus.
Väga oluline on vihmaveesüsteemi paigaldus ning, et see oleks tehtud õigesti. Kui vihmaveesüsteemi paigaldus ei ole tehtud nõuetele vastaselt siis viib katuselt maha libisev lumi vihmaveesüsteemi renni endaga kaasa või rikub vihmaveesüsteemile paigaldamisel antud kalded. Vihmaveesüsteemi paigaldusel tuleks jälgida, et katusekatte serva üle räästa mõtteliselt pikendades jääb vihmaveesüsteemi renni serv  sellest joonest alla poole see tagab selle, et hooga libisev lumi ja jää libiseb vihmaveesüsteemi rennist üle.
Õigesti paigaldatud ja korrapäraselt hooldatud vihmaveesüsteemile annab Ruukki 20 aastase garantii. Vihmaveesüsteem võib küll tunduda luksusena, kuid see pikendab ka fassaadi eluiga ning ühtlasi hoiab ära sadeveest tekkivate kraavide tekke räästa all.

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha