Katuseredel kivikatusele

Vali materjal:
Vali värvus:
Katuseredel kivikatusele

Katuseredel 
Katuseredeli
soodus hinnaga küsi pakkumist.
Katuseredeli pakkumise saamiseks valige Tekkis küsimusi- saada kiri! ja edastage vajalik pikkus.
Katuseredel  on valmistatud Soome Eesti ja Põhjamaade nõuetele vastavast terasest ja kaetud tsingi kihiga. Lisaks tsingi kihile on katuseredelid kaetud ka pulbervärviga. Tootja annab katuseredelitele garantiiks 10 aastat.
Katuseredel sobib enamikele kivikatustele. Spetsiaalse kivikatusele mõeldud kinnitusele saab kat

useredelit  kinnitada kivikatusele katusekatet vigastamata. Katuseredeli paigaldamine suurendab katuse eluiga ning viib katuse hooldamisel tekkiva ohu ja riski miinimumini. Eestis on levinud viilkatused ja seetõttu on vaja turvalist abivahendit kaldpinnal käimiseks. Katuseredel tagab turvalise liikumise katusel. Pakume ka katusesildasid kivikatusele.

Küsi oma katuseredeli pakkumine >>> Küsige kindlasti ka paigaldust.

Pakume katuseredelit kivikatusele paigaldusvalmis komplektina. Pakume abi katuseredeli komplekteerimisel, et just Teie katusele või katuseredeli vajadusele õige katuseredeli komplekt kivikatuse jaoks objektile saaks. Katuseredeli komplekt kivikatusele sisaldab katuseredelit, kinnitusvahendeid ja paigaldusjuhendit. Kui mingil põhjusel katuseredelit katusetööga koos ei tellitud siis on võimalik katuseredelit olemas olevale kivikatusele paigaldada ka tagant järgi.

Katuseredeli  paigaldamiseks kivikatusele tuleb eelnevalt paigaldada lisaroov 50 #100mm. Lisaroovi külge kinnitub kivikatuse katuseredeli kinnituskomplekt mille külge kinnitatakse katuseredeli raam. Katuseredelit kivikatusele saab tellida vastavalt katuse toonile RR kataloogist enne pulbervärvimist on katuseredelit kaetud kaitsva tsingi kihiga. Katuseredel on saadaval standardsete pikkustena ja suuremalt jaolt laos olemas. Peale katuseredeli tellimust toome vajadusel Teile katuseredeli objektile kohale. Pakume ka katusetöid, katuseredel koos paigaldusega.

Katuseredeli raami pikkused - 1200 mm , 2400 mm , 3000 mm.
Kinnitused - seina - ja katuseredelile.
Seina ja katuseredeli detailid ühendatakse omavahel polt+mutter liidesega.

Seinaredeli jalgade samm: max 2000mm Katuseredeli jalgade samm: max 2000mm
Kasutusala: seinad mitte üle kahe korruse; katused kogu viilu pikkus. Katuseredel ,katuse sild ja lumetõke (toru varjant) on valmistatud kuum tsingitud terasest. Klient võib osta katuseredeli ,katuse silla ja lumetõkke nii lihtsalt tsingituna kui ka värvituna pulbervärviga.

Võta ühendust meie müügimeeskonnaga >>>