TRAPETSPROFIIL 20 Toode

Vali suurus:
Vali värvus:
TRAPETSPROFIIL 20 Toode

Trapetsprofiil Toode 20
Trapetsprofiil, kiirelt ja mugav profiil katmaks suuri pindu kiirelt ja efektiivselt. Toode katused alates aastast 1995. Toode katuseplekkide  valikus  kasutatakse vaid Eesti ja Põhjamaade nõuetele ja standarditele vastavat toorainet mis sobib nii katusetöödele kui seinte katmiseks terasprofiiliga. Toode katusematerjalid on märgistatud CE-märgistusega, mis tõendab katusetööde kui fassaaditööde nõuetele vastamist. Teraspleki värvi- ja pinnakattevalik lubab leida Toode terasprofiilide valikut sobiva lahenduse nii katustöödele kui seinale fassaadi katteks.

Terasprofiil PUR–  pinnakatte garantii 20 aastat, tehniline garantii 50 aastatTearasprofiil MattNova  –  pinnakatte garantii 20 aastat, tehniline garantii 50 aastat
Katuse ja seinaprofiil Polüester (PE) ja Printech – pinnakatte garantii 10 aastat, tehniline garantii 30 aastat
PVDF – pinnakatte garantii 10 aastat, tehniline garantii 50 aastat.

Toode Trapetsprofiili katust T20 toodetakse väga erinevast pinnakattega materjalist. Suurem osa katuseprofiile ja seina profiile valmib tsingitud terasplekist, polüester ja pur kattega terasplekist. Palju leidub objekte, kuhu tuleb paigaldama ainult PUR pinna kattega terasplekis Trapetsprofiili TP20. Koos terasest vihmaveesüsteemiga on Toode Trapetsprofiil katus suurepärane ja soodne lahendus igale viilkatusel katusetöödeks ja seina fassaadi katteks.
Toode Trapetsprofiil kasutus, katused ja seinad
Trapetsprofiili Toode kasulik laius: 1100 mm
Trapetsprofiili Toode profiili 18 mm
Toode Trapetsprofiili paksus: 0,45 – 0,70 mm
Toode katuse ja seinapleki pinna materjal: tsink, Al-Zn, polüester, Mattnova, PUR , PVDF, Printech

Min/max pikkus: 100 / 9000 mm

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha