Löögikindel toru

Vali suurus:
Vali värvus:
Löögikindel toru

Löögikindel vihmaveetoru ümarale vihmaveesüsteemile.
Löögikindla toru pakkumise saamiseks valige Tekkis küsimusi- saada kiri! ja edastage kogus.

Löögikindlaid vihmaveetorusid pakume 105mm ja 145mm vihmaveesüsteemile. Löögikindel vihmaveetoru valmistatakse  paksust terasest, löögikindel toru valmistame pikkuses 2000mm. Löögikindel vihmaveetoru on tsingitud, vajadusele saame pulber värvida vastavalt kliendi soovile.

Igapäevaselt oleme tunnistajateks, et käidavamates kohtades on vihmaveetorude alumised suudmed  kuritahtlikult või siis juhuslikult mõlkimist või otsast ära tulnud. Vandaalitsemisega  rikutakse hoone tervikliku fassaadi muljet ja ka üldist linnapilti. Lõhutud vihmaveetorud suunavad sadevee fassaadile mis aja jooksul selle ka rikkuvad. 

Ära lõhutud ja mõlkis vihmaveetorude probleemi lahenduseks pakume löögikindlaid vihmavee torusid ja tugevamaid löögikindlate vihmaveetorude kinnitusi. Löögikindlaid torusid saab paigaldada ka olemas olevale ümarale 100mm ja 140mm vihmaveesüsteemile. Vandaalikindla vihmaveetoru saab tellida vihmaveesüsteemiga samasse tooni RR või siis RAL kataloogi järgi. Löögikindel vihmaveetoru on oma hinna poolest mõnevõtta kallim kuid pikemas perspektiivis toob investeering end kindlasti tagasi.
Küsige kindlasti löögikindlate torude paigaldust. Head tellimist!

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha