Ümar vihmaveesüsteem

Vali materjal:
Vali värvus:
Ümar vihmaveesüsteem
Ümar vihmaveesüsteem
Vihmaveesüsteemi pakume 0.55 mm terasest, kahepoolne Nova pinnakattega. Tooraine tootja Swedish Steel AB (SSAB). Pakume tervikliku garantiiga ümarat vihmaveesüsteemi. Vihmaveerennid valmistame Teile sobilikus pikkustes. Aitame komplekteerida just Teile hoone vajadusi arvestades täiusliku vihmaveerennide ja vihmaveetorude lahenduse.  Küsige ka paigaldust. UUS värv  RR40 hõbe ja 41 tumehõbe. Vihmaveesüsteem võib küll tunduda luksusena, kuid see pikendab fassaadi eluiga ning ühtlasi hoiab 
ära räästa alla sadeveest tekkivate kraavide tekke.

Ümar vihmaveesüsteem, renni läbimõõt on 125mm. Vihmaveesüsteemi materjaliks kasutame Swedish Steel AB (SSAB) kahepoolset Nova pinnakattega materjali, paksusega 0,55mm. Kahepoolse Nova pinnakatte all on terast kaitsev tsingi kiht 275g m2 kohta. Ümar vihmaveesüsteem toodetakse kliendi soovitud rennide pikkuses, max 8000mm.
Ümar vihmaveesüsteemi toru pakume  laost pikkuses 2500mm.
Ümarat vihmaveesüsteemi toru on võimalik tellida ka eri pikkustega.

Soovitame vihmaveesüsteemi rennid tellida pikkuses mis tagab vigastusteta transpordi objektile ja mida on mugav paigaldada. Vihmaveerennid ja vihmaveetorud soovitame transportida kinnitatult sirgel alusele. Vihmaveesüsteemi renne ja vihmaveetorusid ei tohi lohistada, vaid tuleks tõsta. Vihmaveesüsteemi pinnakatte vigastamisel kasutage parandusvärvi. Tehase pakend tagab vihmaveesüsteemi säilimise transpordi ajal.Juhendid Vihmaveesüsteemi kandiline jaümad paigaldusjuhend 

Vihmaveesüsteemi paigaldus.Korralikult töötavat vihmaveesüsteemi töökindlust ei taga väga hea süsteem üksi vaid ka töö mille käigus vihmaveesüsteem paigaldatakse.  Kui vihmaveesüsteemi paigaldus on teostatud halvasti siis ei täida see oma funktsiooni. Kui vihmaveerenn on paigaldatud liiga kõrgele viib katuselt maha libisev lumi vihmaveesüsteemi renni endaga kaasa või rikub vihmaveesüsteemi paigaldusel vihmaveesüsteemi rennile antud vajalikus kalded. Kui vihmaveerenn on paigaldatud liiga alla tilgub vesi sellest üle.

Vihmaveesüsteemi paigaldusel tuleks jälgida, et katusekatte serva üle räästa mõtteliselt pikendades jääks vihmaveesüsteemi renni serv  sellest joonest alla poole. Vihmaveesüsteemi õige paigaldus tagab selle, et hooga libisev lumi ja jää libiseb vihmaveesüsteemi rennist üle. Kui vihmaveesüsteemi renni serv on räästa joonest kõrgemal siis lumi ja jää takerdub vihmaveesüsteemi renni ja võib rikkuda selle kuju, kalded või toob need suure tõenäosusega alla.

Võta ühendust meie müügimeeskonnaga >>>
Ümarat vihmaveesüsteeme toodetaksjärgmistes värvitoonidese :ZN, RR11, RR20, RR21, RR22, RR23, RR29, RR30, RR31, RR32, RR33, RR34, RR35, RR36, RR37, RR40, RR41 ja RR750.