SafeLine Ruukki

SafeLine Ruukki

SafeLine Ruukkilt.
Roostevabast terasest turvaline ohutuse liin, mis tagab kõrgel katusel töötamisel veelgi turvalisema liikumise. 
Turvasüsteem 
SafeLine paigaldatakse eelnevalt katusele paigaldatud turvatoodete külge. SafeLine turvaliin võib alata ka seinaredeli esimesest astmest ja viia katusel kõrgeima punkti teenindamiseni ehk korstnani. SafeLine saab katuseredelite ja katuse käigu sildade püsivaks osaks. SafeLine moodustavad katkematu turvalise ja ohutu läbipääsu ning ehitusmääruse kohase kukkumiskaitse. 
Lihtsalt kasutatav SafeLine on lisa turvalisuse lahendus katuse turvatoodetele. 
SafeLine süsteem  on vähe hoomamav ja ei riku hoone üldist ilmet samas pakkudes enne olematut turvatunnet. SafeLine on mõistlikult soodsa hinnaga ning muudab katusel töötamise kordades ohutumaks.

Tänaseni kinnitati katusel töötades turvaköied mitme erineva kinnituspunktide vahel neid siis kohati oma vahel ringi tõstes. SafeLine roostevabast kaablisüsteemiga varustatud sildadel ja redelitel on kasutaja turvaköis kinnitatud terasest liuguriga mis liigub koos kasutajaga kaasas kogu katusel viibitud töötamise ajal. Ühtne roostevabast terasest kaablisüsteem, mis ulatub redeli algusest seinal kuni katusel olevate läbiviikude viimase punktini, parandab katusel liikumisel ohutust fundamentaalselt.

Kasutaja ei pea siinilt, seinaredelilt katusele või siis ühelt katuse turvatootelt teisele liikudes ennast turvatoodete süsteemist kordagi lahti ühendama. 
Ruukki Safeline kaablisüsteemi saab kasutada kõikidel hoonetel olgu see elamutes, tööstus, äri ja ühiskondlikes hoonetes kus töötajate lisa turva varustus on nõutud või on turvalisus esmaseks prioriteediks. 

Safeline sobib nii järsule kui ka kaldkatusele vajadusel projekteerime süsteemi ka lamekatusele. Safeline kaablisüsteemi on paigaldatav ilma hüdroisolatsiooni kihte läbistamata.  Safeline süsteemi tross on valmistatud roostevabast terasest ning selle terasdetailidele kehtib 50-aastane tehniline garantii. 

SafeLine süsteemi hind on projekti põhine ehk detailide hinnapakkumise koostame vastavalt vajadusele.
Pakume ka paigaldust.

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha