Trapetsprofiil 20 Ruukki

Vali suurus:
Vali värvus:
Trapetsprofiil 20 Ruukki

Trapetsprofiil 20
Trapetsprofiil katus on saadaval erinevate pinnakatete ja värvitoonidega.
Trapetsprofiil 20 Pural ja Pural Matt pinnakattega tootel 50 aastane tehniline ja 20 aastane esteetiline garantii periood. Trapetsprofiil Polüester pinnakattega tootel on 30 aastane tehniline ja 10 aastane esteetiline garantii periood.Kõik pinnakattega katuseplekid ehk värvitud katuseprofiilid on kaetud eelnevalt ka kaitsva tsingi kihiga vähemalt 275g m2 kohta mis annab hea eelduse katuse pikaealisusele.

Trapetsprofiil 20mm on enim müüdud katuseprofiil ja seinakatte profiil, kuna trapetsprofiil sobib nii katustele katusetöödeks kui ka fassaadidele. Madalat 20mm kõrgusega Trapetsprofiile kasutatakse ka edukalt tööstuslike hoonete siseviimistlusel. Tänu oma heale hinna ja kvaliteedi suhtele on trapetsprofiil hea nii katuse kui seina katmaks. Katusetööd Trapetsprofiiliga 20 on võimalik katta kiiresti suur pindu mis võimaldab katusetööde hinna soodsamana hoida. Trapetsprofiiliga renoveeritakse paljuski tööstus ja tootmise hooned.

Laialdaselt on trapetsprofiil levinud ka eramu viilkatuste katmisel. Trapetsprofiili katuse suureks eeliseks on tema lihtsus paigaldamisel, suured pikad plaadid ei vaju katusele tõstmisel nii palju läbi ja on lihtsamini töödeldavad. Lihtsamate pindade Trapetsprofiiliga katmisel peaks iga endale ehitaja hakkama saama.
Trapetsprofiili katust T20 toodetakse väga erinevast materjalist. Suurem osa valmib tsingitud terasplekist, Polüester, Purex ja pural ning pural matt kattega terasplekist. Samuti leidub objekte, kuhu peab paigaldama ainult pural, pural matt kattega terasplekis Trapetsprofiili 20. Koos terasest vihmaveesüsteemiga on Trapetsprofiil katus suurepärane ja soodne lahendus igale viilkatusel.

Kasulik laius 1100 mm
Maksimaalne pikkus 10000 mm
Minimaalne pikkus 500 mm
Katusepleki kõrgus 20mm
Minimaalne kalle 10°

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha