Kandiline vihmaveesüsteem

Vali suurus:
Vali värvus:
Kandiline vihmaveesüsteem

Kandiline vihmaveesüsteem mis ei näe ainult hea välja vaid on ka väga efektiivne ja töökindel. Kandiline vihmaveesüsteem on kindlasti üks nendest vihmaveesüsteemide lahendustest mis sobib paljude hoonete arhidektuuriga. Vihmaveesüsteemi soetamisel mitte vähem tähtis ei ole vihmaveesüsteemi töökindlus, pikaealisus ehk vihmaveesüsteemi kvaliteet.

Vihmaveesüsteem on valmistame Eesti ja Põhjamaade nõuetele vastavast terasest ja kaetud tsingikihiga 275g/m2 kohta mis annab hea eelduse vihmaveesüsteemi pikaealisuseks ja töökindluseks. Kandilise vihmaveesüsteemi tsingi kihi kaitseks on vihmaveesüsteemi kõik detailid kaetud nii seest kui väljast Nova pinnakattega ehk värv kattega. Kandilist vihmaveesüsteemi pakume Teie katusega samasse tooni RR värvi kataloogist

Soovite vihmaveesüsteem hinnapakkumist kuid ei navigeeri esma pilgul detailide rohkuses. Aitame Teid komplekteerida Teile vaja mineva vihmaveesüsteemi lahenduse ja koostame hinnapakkumise tellimuse vormistamiseks. Edastage meile kaks lihtsat mõõtu räästa ehk renni pikkus ja renni kõrgus maapinnast toru koguse arvutamiseks muud detailid lisame automaatselt ja koostame Teile kandilise vihmaveesüsteemi hinnapakkumise.

Kandilist vihmaveesüsteemi rennid toodame kuni 8m pikad. Soovitame tellida vihmaveerennid mõistlikus pikkuses, et neid oleks mugav transportida ja ka paigaldada. Kandilist vihmaveesüsteemi toru pakume 2000 mm, vihmaveetoru koos suudmega 2500mm 

Vihmaveesüsteemi paigaldus.

Väga oluline on vihmaveesüsteemi paigaldus ning, et see oleks tehtud õigesti. Kui vihmaveesüsteemi paigaldus on teostatud asjatundmatult ehk nõuete mitte vastaselt siis võib viia katuselt maha libisev lumi vihmaveesüsteemi renni endaga kaasa või rikub vihmaveesüsteemi rennile antud kalded.
Vihmaveesüsteemi paigaldusel peab jälgima, et katusepleki üle räästa mõtteliselt pikendades jääb vihmaveesüsteemi renni serv sellest joonest alla poole. See tagab selle, et katuselt hooga libisev lumi ja jää lendab vihmaveesüsteemi rennist üle. Kui vihmaveesüsteemi renni serv on katuseplekist  kõrgemal, siis takerdub lumi ja jää vihmaveerenni ja võib rikkuda selle kuju, kalded või toob need suure tõenäosusega pikas perspektiivis alla. 

Kandiline vihmaveesüsteem; toodetakse värvitoonides
ZN, RR11, RR20, RR21, RR22, RR23, RR29, RR30, RR31, RR32, RR33, RR34, RR35, RR36, RR37, RR40, RR41, RR750.
 

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha