Kandiline vihmaveesüsteem

Vali materjal:
Vali värvus:
Kandiline vihmaveesüsteem

Kandiline vihmaveesüsteem
Vihmaveesüsteemi pakume 0.55mm terasest, kahepoolse Nova pinnaktega. Tooraine tootja Swedish Steel AB (SSAB). Pakume tervikliku garantiiga kandilist vihmaveesüsteemi. Vihmaveerenn valmistame kliendile sobilikus pikkustes. Aitame komplekteerida Teie hoonele täiusliku vihmaveerennide ja vihmaveetorude lahenduse. 

Vihmaveesüsteem võib küll tunduda luksusena, kuid see pikendab fassaadi eluiga ning ühtlasi hoiab ära räästa all sadeveest tekkivate kraavide tekke. Kõik kahepoolse Nova pinnakattega ehk värvitud pinnakattega vihmaveesüsteemid on kaetud eelnevalt kaitsva tsingi kihiga 275g m2 kohta. 
Kandilist vihmaveesüsteemi, renni toodetakse kliendi soovitud  pikkuses, max 8000mm. Kandilist vihmaveesüsteemi toru on laost kohe võtta suurustes 2500 mm, vihmaveetoru suudmega pakume pikkuses 2500mm. 
Soovitame vihmaveesüsteemi rennid tellida pikkuses mis tagab vigastusteta transpordi objektile ja mida on mugav paigaldada. Vihmaveerennid ja vihmaveetorud soovitame transportida kinnitatult sirgel alusele. Vihmaveesüsteemi renne ja vihmaveetorusid ei tohi lohistada, vaid tuleks tõsta. Vihmaveesüsteemi pinnakatte vigastamisel kasutage parandusvärvi. Tehase pakend tagab vihmaveesüsteemi säilimise transpordi ajal.

Vihmaveekoguja kandilisele vohmaveetorule.Vihmaveekohuja lisamine vihmaveesüsteemile on hea võimalus tsentraalset vett,

Vihmaveesüsteemi paigaldus.
Korralikut töötavat vihmaveesüsteemi töökindlust ei taga väga hea süsteem üksi vaid ka töö mille käigus vihmaveesüsteem paigaldatakse.  Kui vihmaveesüsteemi paigaldus on teostatud halvasti siis ei täida see oma funktsiooni. Kui vihmaveerenn on paigaldatud liiga kõrgele viib katuselt maha libisev lumi vihmaveesüsteemi renni endaga kaasa või rikub vihmaveesüsteemi paigaldusel vihmaveesüsteemi rennile antud vajalikus kalded. Kui vihmaveerenn on paigaldatud liiga alla tilgub vesi sellest üle.
Vihmaveesüsteemi paigaldusel tuleks jälgida, et katusekatte serva üle räästa mõtteliselt pikendades jääks vihmaveesüsteemi renni serv  sellest joonest alla poole. Vihmaveesüsteemi õige paigaldus tagab selle, et hooga libisev lumi ja jää libiseb vihmaveesüsteemi rennist üle. Kui vihmaveesüsteemi renni serv on räästa joonest kõrgemal siis lumi ja jää takerdub vihmaveesüsteemi renni ja võib rikkuda selle kuju, kalded või toob need suure tõenäosusega alla.

Eesti Katused OÜ meistrite poolt õigesti 
paigaldatud vihmaveesüsteem on nägus ja töökindel.
Juhendid Vihmaveesüsteemi kandiline ja ümar paigaldusjuhend 
Kandiline vihmaveesüsteem; toodetakse värvitoonides
ZN, RR11, RR20, RR21, RR22, RR23, RR29, RR30, RR31, RR32, RR33, RR34, RR35, RR36, RR37, RR40, RR41, RR750.
Kui sobivat värvei leia siis küsige, lahenduse leiame alati.