Katusesild

Vali materjal:
Vali värvus:
Katusesild

Katusesild
Katusesilla pakkumise saamiseks valige Tekkis küsimusi- saada kiri! ja edastage soovitud pikkus.


Katusesillad on valmistatud Soomes Eesti ja Põhjamaade nõuetele vastavast terasest ja kaetud tsingi kihiga. Lisaks tsingi kihile on katusesild kaetud ka pulbervärviga. Tootja annab katusesillale garantiiks 10 aastat. 

Katusesild on vajalik katusel harjaga paraleelseks turvaliseks liikumisekseks teenindamaks korstnat, mõneda muud katusetarvikut. Katusesild tagab turvalise ligipääsu, hooldutöödeks. Turvatooted on valmistatud Soomes Eesti ja Põhjamaade nõuetele vastavast terasest ja kaetud enne pulbervärvimist tsingikihiga mis annab hea eelduse katuse turvatootea pikaealisuseks. Katusesilla mooduli pikkus 1400mm ja 2920 mm katusesilla mooduleid saab omavahel jätkata vajaliku pikkuse saavutamiseks. Katusesild sobib kõikidele teraskatustele Kiviproviil, Trapetsprofiil ja siledapinnalistele Valts ja Classic katustele, saame pakkuda katusesilda ka kivikatusele.
Küsi oma katusesillale hinnapakkumine >>> Küsige kindlaksti ka paigaldust.

Katusesild ehk katuse käigutee kinnituseks teraskatusele sobib universaalne üldkinniti (kasutatakse ka lumetõkke kinnituseks) mille tarbeks on välja töötatud reguleerimise plaat , mis tagab katusesilla horisontaalse asukoha, maapinna suhte mis kinnitatakse omavahel polt+ mutter süsteemiga. Spetsiaalse tihendi komplekti abiga saab katusesilda kinnitada kiviprofiil ja trapetsprofiil katusele veetihedust rikkumatta.

Katusesilla paigaldus Classic (klassik) ja Valtskatusele on välja töötatud üldkinnitile lisaks spetsiaalsed vasturauad millega üldkinniti vasturaua abil katusel valtside külge lukustub. Classic ja Valts katusele paigaldatakse katusesild mutter+ polt süsteemil katuseprofiili valtside külge 
katuseprofiilide plekkidesse puurkruvide auke tegemata.Katusesilla paigaldamine suurendab katuse eluiga ning viib katuse hooldamisel tekkiva ohu ja riski miinimumini. Eestis on levinud viilkatused ja seetõttu on vaja abivahendeid kaldpinnal liikumiseks. Katusesild tagab turvalise liikumise katusel ja hoiab katusepinnast eemal tahtmatud katusekatte vigastused, mõlgid ja määrdumised, korstnapühkija raskustega töövahendid ja turvasaapad võivad jätta jälgi. Pakume katusesilda paigaldusvalmis komplektina just Teie katusega samasse tooni. Pakume sellekohast abi ja aitame komplekida just Teie katuse materjalile ja katusel liikumise vajadusele õige katusesilla komplekti kus on kõik vajalik olemas.

Katusesilla paigaldamiseks kivikatusele tuleb eelnevalt paigaldada lisaroov 50 #100mm mille külge kinnitub spetsiaalne kivikatuse üldkinniti .Katusesilla komplekt sisaldab katusesilda, kinnitusvahendeid ja paigaldusjuhendit. Kui mingil põhjusel katusesilda koos katusetööga ei tellitud siis on katusesild võimalik paigaldada edukalt ka olemas olevale valmis katusele. Katusesilla saab tellida vastavalt katuse toonile RR kataloogi järgi. Katusesild on saadaval standardse pikkustena ja suuremalt jaolt kohe laost võtta. Peale katusesilla tellimust toome vajadusel katusesilla Teile objektil kätte. Pakume ka katusetööd, tellige katusesild koos selle paigaldusega.

Võta ühendust meie müügimeeskonnaga >>>

Juhendid
Katusesilla paigaldusjuhend