Katusesild

Vali suurus:
Vali värvus:
Katusesild

Katusesild

Katusesilla raame  pakume 1400m ja 2920mm raamidena. Katusesillad on omavahel kergesti liidetavad polt +mutter süsteemiga. Vajadusel saab silla raame ka lühemaks saagida.Eestis määrab reeglistik ette milliseid katuse turvatarvikud katusele paigaldada ja kus need peksid paiknema. Teine kord piisab ainult katuseredelist kuid on olukordi kus tuleb lisaks katuseredelile tuleb paigaldada ka katusesild.

Edastage meile katuse käigutee soovitud pikkus siis saame koostada Teie tervikliku katusesilla hinnapakkumise. Katuse silla hind kujuned katusesilla soovitud raamide vajadustest pikkusest ja kinnitusdetailide kogusest.

Katuse silla paigaldusega hätta jääte siis küsige katusesilla paigaldamisele hinnapakkumine. Katuse käigutee paigaldamise hind sõltud paigalduse keerukusest.

Katuse käiguteed ja nende kinnitusdetailid on valmistatud tsingitud terasest mis omakorda värvitud pulbervärviga katusega samasse värvitooni. Katusesillad on valmistatud Soome Eesti ja Põhjamaade nõuetele vastavast terasest

Katuse silla kinnitamisel Classic katusele (klassik) ja valtsitud katuseplekile on välja töötatud spetsiaalse kinnitus komplekt mis välistab katuseplekki puurkruvide aukude tegemise, katuseredel monteeritakse mutter+ polt süsteemil  katuseprofiili valtside külge. Lumetõke paigaldamisel kivikatusele tuleb eelnevalt paigaldad lisaroov 50#100mm terve katusesilla ulatuses.

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha