Käsitöö vihmaveesüsteem

Vali suurus:
Vali värvus:
Käsitöö vihmaveesüsteem

Ümar käsitöö vihmaveesüsteem.
Pakume ümarat käsitööna valmistatavat vihmaveesüsteemi suuruses 105mm ja 140mm. Ümaraid käsitööna valmivaid vihmaveesüsteeme saame  pakkuda kogu RR kataloogi värvi ja materjalide valikust.

Pakume ka vihmaveesüsteemi paigaldust.

Vihmaveesüsteemi paigaldusel on  oluline on vihmaveesüsteemi paigaldus ja ,et see oleks tehtud õigesti. Kui vihmaveesüsteemi paigaldus on teostatud valesti siis viib katuselt maha libisev lumi vihmaveesüsteemi renni endaga kaasa või rikub vihmaveesü

steemi paigaldusel vihmaveesüsteemi rennile antud kalded.
Vihmaveesüsteemi paigaldusel peab jälgima, et katusekatte serva üle räästa mõtteliselt pikendades peab vihmaveesüsteemi renni serv jääma sellest joonest alla poole. Vihmaveesüsteemi õige paigaldus tagab selle, et hooga libisev lumi ja jää lendab vihmaveesüsteemi rennist üle. Kui vihmaveesüsteemi renni serv on räästa joonest kõrgemal siis on vihmaveesüsteem valesti paigaldatud ning lumi ja jää takerdub vihmaveesüsteemi renni ja võib rikkuda selle kuju, kalded või toob need suure tõenäosusega alla.


Vihmaveesüsteem võib küll tunduda luksusena, kuid see pikendab fassaadi eluiga ning ühtlasi hoiab ära sadeveest tekkivate kraavide tekke.
Teras on parim.
Teras on parim materjal vihmaveesüsteemide tootmiseks. See on kergem kui raud, hinnalt soodsam kui alumiinium ja plastikuga võrreldes “mängib” põhjamaises kliimas temperatuuride vaheldumisel minimaalselt (plastik paisub ja kahaneb, murdub ja lekib).

Eesti Katused OÜ meistrite poolt õigesti paigaldatud vihmaveesüsteem on nägus ja töökindel.

 

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha