Hingav aluskate Tyvek Pro

Hingav aluskate Tyvek Pro

Aluskatte pakkumise saamiseks valige Tekkis küsimusi- saada kiri! ja edastage kogus rullides.

Hingav aluskate Tyvek Pro on 60m2 rullis (teibita) ja 75m2 rull teibiga.
Hingav aluskate Tyvek Pro on kvaliteetseim ja multifunktsionaalsem aluskate mida saame pakkuda.Tyvek Pro peamised kasutajad on majatehased kes ekspordivad toodangut põhjamaadesse. Hingav aluskate Tyvek Pro on niiskust läbilaskev polüpropüleenist membraan mis laseb niiskuse aluskattest läbi kuid tagasi soojustusse enam mitte. Katuse superdifusioon hingav aluskate sobib paigaldamiseks kõigile katustele aluskatteks ja tuuletõkkeks. Hingav aluskate Tyvek Pro saab edukalt kasutada ka ainult tuuletõkkena. Katuse konstruksioonides täidab antud katuse aluskate lisaks ka tuuletõkke ülesannet.Hingav aluskate Tyvek Pro on 75m2 rull.
Hingav auskate töötab ka kui tuuletõke. Hingav aluskate Tyvek Pro  omab tugevalt liimuvat teibi tiba millega aluskatte ühendus kohad tuulekindlalt suletakse. Superdifusioon hingav aluskate Tyvek Pro  on kasutatav nii katusel aluskatteks kui ka tuuletõkkeks seinas.Hingav aluskate paigaldada otse soojusisolatsiooni peale, pingutades horisontaalselt üle kogu katuse või seina. Aluskatte ülekatte kohalt eemaldatakse teibi kaitsekile ja silutakse aluskate kokku. Hingav aluskate Tyvek Pro on pakkuda 75 m²/rull, tulli laius 150 cm.

Niiskus on hoonete suurim kahjustaja ja hoone sisene niiskus võib kahjustada oluliselt ehitist ja selle pärast peavad hooned saama hingata ehk niiskust väljutada. Hästi ehitatud katus ventileerib niiskust välja, samas kaitstes kindlalt vihma ja tuule eest. Katusetööd ilma aluskatet paigaldamatta on täna mõeldamatu.

Aluskatte tüüp, superdifusioon  hingav
Kogus teibiga, rull  75 m2 
Kogus ilma teibita   60m2
Laius 1500mm
CE-märk VTT-sertifikaat.
Vastab Soome Kattoliitto nõuetele
 

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist: