Lumetõke

Vali materjal:
Vali värvus:
Lumetõke

Lumetõkke lahendustena on pakkuda kaks lumetõkke süsteemi lumetõke kahe terasest paraleelse toruga varjant mida saab paigaldada kõigile terasest katustele ja kivikatusele. Plekist kolmnurkse kujuga lumetõke sobib kiviprofiil ja trapetsprofiil katusele lumetõkke eeliseks on tema soodsam hind. Lumetõke kahe terasest tugeva toruga on küll hinna poolest kallim kuid ka töökindlam lumetõkke lahendus. Lumetõke terasest torud on enne pulbervärvimist kaetud kaitsva tsingi kihiga mis annab eelduse lumetõkke pikaealisuseks. 

Pakume lumetõke lahendusi nii ümarate terasest lumetõkete torudega kui ka ovaalsete torudega. Lumetõke toru pikkus 3000 mm ja selle kulu on kaks räästa pikkust . Laugematele pindadele ja lühematele katustele sobib hästi ka valtsitud ehk plekist valmistatud kolmnurksed lumetõkke plekid.  Plekist lumetõke värvivalikut pakume kogu värvikaart RR värvi kataloogist, saadaval ka tsingitud plekist lumetõked.

 Kahe terasest toruga lumetõke üldkinniti on loodud sobima kõigile plekist ja terasest katustele, lumetõkke kinnituse saab paigaldada ka teistele  katustele mille kinnitus samm sobib 350mm-400mm. Spetsiaalse lumetõkke tihendi komplekti abiga saab lumetõkke üldkinniti kinnitada teras katusele rikkumatta katusekatte materjali veepidavust.

Valikus on ka lumetõkeid kivikatustele.
Kivikatusele lumetõke paigaldamisel tuleks eelnevalt paigaldad katusekivide alla lisa roov 50#100mm.

Lumetõkke kandurid kivikatusele on tellimise kaup ja nende tarne meie Soome partneri juurest on 2 nädalat.
Lumetõkked teraskatustele on kohe saadaval ning suuremad kogused komplekteeritakse mõne päevaga.

Lumetõke paigaldusel Classic (klassik) ja Valtskatusele on komplektis lisaks spetsiaalsed vasturauad mille abil lumetõke katusele valtside külge lukustub. Classic (klassik) ja Valtskatusele paigaldatakse lumetõke katuse plekkidesse puurkruvide auke tegemata, katusesild monteeritakse mutter+ polt süsteemil katuseprofiili valtsidele.

Võta ühendust meie müügimeeskonnaga >>>

Juhendid
Lumetõkke paigaldusjuhend