Katuseredel

Vali materjal:
Vali värvus:
Katuseredel

Katuseredel
Katuseredeli pakkumise saamiseks valige Tekkis küsimusi- saada kiri! ja lisage soovitud pikkus.


Katuseredel on valmistatud Soomes Eesti ja Põhjamaade nõuetele vastavast terasest ja kaetud tsingi kihiga. Lisaks tsingi kihile on katuseredelid kaetud ka pulbervärviga. Tootja annab katuseredelile garantiiks 10 aastat. 
Katuseredel sobib kõikidele plekist ja terasest katustele nii kiviprofiil, trapetsprofiil ja ka siledapinnalistele Classik ja Valtsitud katusele. Spetsiaalse katuseredeli kinnitus komplekti abiga saab katuseredel kinnitatud kiviprofiil ja trapetsprofiil katusele katusekatte materjali veepidavust kahjustamatta.

Katuseredel on pakkuda omavahel kokku monteeritavate redeli raamidena. Katuseredeli raamide pikkused 1200 mm, 2400 mm ja 3000 mm. Katuseredeli raame jätkata mutter+ polt ühendusega.
Katuseredeli raamid sobivad ka seinaredeliks, seinaredeli ja katuseredeli detailid ühendatakse oma vahel polt+mutter liidesega. Kõik terasest katuse turvatooted on enne pulbervärvimist kaetud ka kaitsva tsingi kihiga mis annab hea eelduse turvatoote pikaealisuseks. 

Küsi katuseredeli või seinaredeli soodus hinda >>> Küsige kindlaksti ka paigaldust.

Katuseredeli kinnitamisel Classic katusele (klassik) ja valtsitud katuseplekile.
Siledapinnaliste teraskatuste tarbeks on välja töötatud spetsiaalbe kinnitus komplekt mis välistab katuseplekki puurkruvide aukude tegemise, katuseredel monteeritakse mutter+ polt süsteemil teraskatuse katuseprofiili valtsi ühenduste külge. Katuseredeli paigaldamine suurendab katuse eluiga ning viib katuse hooldamisel tekkiva ohu ja riski miinimumini.

Eestis on levinud viilkatused ja seetõttu on vaja turvalisi abivahendeid kaldpinnal liikumiseks. Katuseredel tagab turvalise liikumise katusel ja hoiab eemal tahtmatud katusekatte vigastused, määrdumised mis võivad tekkida katusekattele hoolduse töö käigus.

Pakume katuseredelit paigaldusvalmis komplektina. Aitame komplekteerida katuseredelite komplekti, komplekteerime karyseredeli katusega samast toonist ja Teie  katuseredeli vajadust arvestavalt. Katuseredeli komplekt sisaldab katuseredelit, kinnitusvahendeid ja paigaldusjuhendit. Kui mingil põhjusel katuseredelit ja selle paigaldamist katusetööga koos ei tellitud siis on katuseredelit võimalik paigaldada ka olemasolevale valmis katusele.

Küsi oma katuseredeli või seinaredeli pakkumine >>> Küsige kindlaksti ka paigaldust.

Katuseredeli saab tellida vastavalt katuse toonile RR värvide kataloogist, katuseredelid on enne pulbervärvimist kaetud ka kaitsva tsingi kihiga. Katuseredel on saadaval standardsete pikkustena ja suuremalt jaolt laos kohe olemas. Peale katuseredeli tellimust toome katuseredeli vajadusel Teile objektile kohale. Pakume ka katusetööd, katuseredel koos paigaldusega.

Katuseredeli raami pikkused - 1200 mm , 2400 mm , 3000 mm.


Kinnitused - seina - ja katuseredelile.
Seinaredeli ja katuseredeli detailid ühendatakse oma vahel polt+mutter liidesega.
Seinaredeli jalgade samm: max 3000mm. Katuseredeli jalgade samm: max 2000mm

Seinaredlei kasutamine ilma turvapuurita ja ilma turvasiinita lubatud seinad mitte üle kahe korruse, katused kogu viilu pikkus. Katuseredel on valmistatud kuum tsingitud terasest ja kaeud kaitsva pulbervärvi kihiga.
Pakume katuseredelit ja seinaredeleid ning kogu turvatooteid eelnevalt tsingitud ja värvitud pulbervärviga saame värvida vastavalt kliendi erisoovidele.

Võta ühendust meie müügimeeskonnaga >>>

Juhendid;
Katuseredeli paigaldusjuhend
Seinaredeli paigaldusjuhend