Katuseredel

Katuseredel

Katuseredel 

Eestis määrab reeglistik ette milliseid katuse turvatarvikud katusele paigaldada ja kus need peksid paiknema. Korstnale peab olema tagatud ligipääs ja selleks sobib kohtkindel katuseredel.
Edastage meile katuseredeli soovitud pikkus siis saame koostada Teie tervikliku katuseredeli hinnapakkumise. Katuseredeli hind kujuned katuseredeli raami pikkustest ja lisa detailide vajadusest. SafeGrip katuseredeli raame pakume pikkuses 1,2m 2,4m ja 3,3meetrit. Lisedapinnalide rakatuseredeli raamid pakume 3000mm
Katuseredeli raamid on omavahel kergesti liidetavad polt +mutter süsteemiga. Vajadusel saab katuseredeli raame ka lühemaks saagida.

Katuseredeli paigaldusega hätta jääte siis küsige katuseredeli paigaldamisele hinnapakkumine. Katuseredeli paigaldamise hind on sama olenemata katuseredeli enda pikkusest. Tellite pikema katuseredeli aga paigaldamise hind on ikka sama mõistlik.

Katuseredelid ja seinaredelid ning nende kinnitusdetailid on valmistatud tsingitud terasest mis omakorda värvitud pulbervärviga katusega samasse värvitooni. Pakume lisaks tavalistele siledate astmetega katuseredeli raamiide valikule juurde Uut SafeGrip katuseredelit ja seinaredelit. SafeGrip mehaanilisele katuseredeli pulga pindade karestamisele vähendav või elimineerib  libisemise riski ja vähendab seega ohtlike olukordade tekkimise  kui ilm katusel tööde käigus muutuma peaks.

SafeGrip katuseredeli töötlus tekitab parema hõõrde jalatsite talla ja redeli pulkade vahel. SafeGrip katuseredel (turvaline haare) annab vabaduse teha hooldus ja remondi töid ka lumesajus ja vihmaga, sest enam pole ohtu katusedeli pulkadel libastuda. Katuseredelid SafeGrip valmistatakse Soomes ja on testitud ekstreemsetes oludes.

Katuseredeli kinnitamisel Classic katusele (klassik) ja valtsitud katuseplekile on välja töötatud spetsiaalse kinnitus komplekt mis välistab katuseplekki puurkruvide aukude tegemise, katuseredel monteeritakse mutter+ polt süsteemil  katuseprofiili valtside külge.