Kiviprofiil Ruukki

Vali materjal:
Vali värvus:
Kiviprofiil Ruukki

Kiviprofiil Ruukki
Ruukki Kiviprofiil soodus hinnaga. Valige Küsi hinnapakkumist! ja täitke lahtrid.

Kiviprofiil katus on saadaval erinevate pinnakatetega ja värvitoonides.
Kiviprofiil Pural ja Pural matt pinnakattega katusel on 50 aastane tehniline ja 20 aastane esteetiline garantii periood.Kiviprofiil Polüester pinnakattega katusel on 30 aastane tehniline ja 10 aastane esteetiline garantii periood.Kõik pinnakattega ehk värvitud katuseprofiilid on kaetud eelnevalt ka kaitsva tsingi kihiga 275g m2 kohta mis annab hea eelduse katusepleki pikaealisusele.

Võta ühendust Eesti Katused müügimeeskonnaga >>>
Aastate jooksul on klientide lemmikuks kujunenud just terasest Kiviprofiil plekk-terasest katus. Ruukki Teraskivi  Kiviprofiil katus on hea, nägus klassikaline kivimustriline katusekatte valik. Kiviprofiil katus on oma hea hinna ja kvaliteedi suhtele kindlasti parim katuseplekk katusetööde planeerimisel.

Paljudel renoveeritavate viilkatuste katusetööde planeerimisel otsustatakse kiviprofiil katusepleki kasuks tema kergusele, Suhteliselt lihtsale ja kiirele paigaldamisele. Kaasaegne terasest Kiviprofiil katus garanteerib hea väljanägemise ja pakub kindlat kaitset ilmastikumõjude eest aastakümneteks. Kiviprofiil Pural ja Pural matt pinnakattega katusel on 50 aastane garantii periood.

​Teraskivi ja Kiviprofiili plekist katuse suureks eeliseks on tema lihtsus töötlemisel  avade, neelude lõikamisel ja ka tarnimisel, kuna kiviprofiili katuseprofiilid pakituna võtavad ka vähe ruumi.

Koos terasest vihmaveesüsteemiga on Kiviprofiil katus suurepärane lahendus katusetöödel ja sobilik igale katsele. Kiviprofiil katuseplekk on kõige populaarseim teras katus. Teraskivi Kiviprofiil katus kaunistab  paljusid Eesti kodusid.
Juhendid

Kiviprofiili paigaldusjuhend, katusetööd
Ruukki Garantii profileeritud tooted

Kiviprofiili samm 350 mm
Katusepleki pikkus 8000 mm
Minimaalne pikkus 800 mm
Katusepleki paksus 0.50 mm/
Kiviprofiili kõrgus 39 mm
Minimaalne kalle 14 ° (1:4)
Katusepleki kaal  4,7kg/m2