Seinaredel

Vali materjal:
Vali värvus:
Seinaredel

Seinaredel
Seinaredeli pakkumise saamiseks valige Tekkis küsimusi- saada kiri! ja edastage seina kõrgus.


Seinaredelid on valmistatud Soomes Eesti ja Põhjamaade nõuetele vastavast terasest ja kaetud tsingi kihiga. Lisaks tsingi kihile on seinaredelid kaetud ka pulbervärviga. Tootja annab seinaredelitele garantiiks 10 aastat.
Seinaredelit pakume paljudes erinevates värvitoonides ja erinevate pikkustega raamidena. Seinaredeli raamid liidetaks vastava pikkuse saamiseks mutter+ polt liitena.

Seinaredeli raamide pikkused 1200mm, 2400mm ja 3000mm. Seinaredeli redeli aamide laiused 400mm, 600mm, 700mm, 800mm. Seinaredeli raami pikkuses 4200 mm pakume 600mm, 700mm ja 800mm laiusele redelile. Seinaredelid jätkatakse omavahel mutter polt liidetena. Turvatooted on valmistatud Soomes Eesti ja Põhjamaade nõuetele vastavast terasest ja kaetud tsingikihiga. Lisaks tsingi kihile on turvatooted kaetud pulbervärviga mis annab hea eelduse töökindluseks ja pikaealisuseks.

Pakume seinareselit paigaldusvalmis komplektina. Aitame komplekteerida seinaredeli komplekti Teie vajadusi arvestatdes, komplekteerime seinaredeli võimalusel teiste terastoodetaega samasse tooni RR värvi kataloogi järgi. Seinaredeli komplekt sisaldab redeli raame, seinaredeli paigalduskomplekti ja paigaldusjuhendit. Kui mingil põhjusel seinaredelit ja selle paigaldamist fassaaadi või katusetööga koos ei tellitud siis on seinaredelit võimalik paigaldada hiljem.

Küsi seinaredeli soodsat hind >>> Küsige kindlaksti ka paigaldust.

Seinaredeli saab tellida RR   värvide kataloogist, seinaeredelid on enne pulbervärvimist kaetud kaitsva tsingi kihiga. Seinareredel 400mm on saadaval standardsete pikkustena ja suuremalt jaolt laos kohe olemas.

Peale seinaredeli tellimust toome seinaredeli vajadusel Teile objektile kohale. Pakume ka katusetööd, seinaredel koos paigaldusega.

Seinaredeli lisadena pakume seinaredeli platforme. Seinaredeli platform on asjakohane kui parepeti plekid on laiad ja seinaredelilt katusele astumiseks on vaja lisaks turvalist astet. Seinaredeli plaforme pakume vastavalt seinaredeli laiusele. Seinaredeli platformid toodetakse seinaredeliga samasse tooni. Seinaredeli raamide pikkused pakume1200mm 2400mm, 3000mm. Redeli raaamie ja seinaredeli platforme pakume laiusega 400mm, 600mm, 700mm, 800mm. Seinaredeli raami pikkuses 4200 mm on saada ainult rseinaredeli raami laiusega 600mm, 700mm ja 800mm .

Seinaredelid jätkatakse omavahel mutter +polt liidetena. Turvatooted on valmistatud Eesti ja Põhjamaade nõuetele vastavast terasest ja kaetud tsingikihiga. Lisaks tsingi kihile on turvatooted kaetud pulbervärviga mis annab hea eelduse töökindluseks ja pikaealisuseks.

Seinaredeli jalgade samm: max 3000mm.Katuseredeli jalgade samm: max 2000mm