Seinaredel

Vali suurus:
Vali värvus:
Seinaredel

 

 

 

 

 

 

Seinaredel  
Edastage meile seinaredeli soovitud pikkus siis saame koostada Teie tervikliku seinaredeli hinnapakkumise.

Seinaredeli raame pakume pikkuses 1,2m 2,7m ja 3,3meetrit. 
Seinaredeli raamid on omavahel kergesti liidetavad polt +mutter süsteemiga,valime sobiliku pukkusega raamid liidame need õige pikkuse saamiseks. Vajadusel saab sinaredeli raame ka lühemaks saagida.

Redeli paigaldusega hätta jääte siis küsige seinaredeli paigaldamisele hinnapakkumine. Seinaredeli paigaldamise hind on sama olenemata redeli pikkusest. Tellite pikema redeli aga paigaldamise hind on ikka mõistlik.

Katuseredelid- seinaredelid ja nende kinnitusdetailid on valmistatud tsingitud terasest mis omakorda värvitud pulbervärviga sobiliku värvitooni.
Pakume lisaks tavalistele siledate astmetega redeli raamiide valikule juurde Uut SafeGrip katuseredelit ja seinaredelit.

SafeGrip mehaanilisele katuseredeli pulga pindade karestamisele vähendav või elimineerib  libisemise riski javähendab seega ohtlike olukordade tekkimise  kui ilm katusel tööde käigus muutuma peaks.

SafeGrip seinaredeli töötlus tekitab parema hõõrde jalatsite talla ja redeli pulkade vahel. SafeGrip redeli raam (turvaline haare) annab vabaduse teha hooldus ja remondi töid ka lumesajus ja vihmaga, sest enam pole ohtu maapinnast kõrgemal redeli pulkadel libastuda. Katuseredelid SafeGrip valmistatakse Soomes ja on testitud ekstreemsetes oludes.

Seinareredel 400mm on saadaval standardsete pikkustena ja suuremalt jaolt laos kohe olemas.
Redeli raamid laiusega 600mm 700mm tellimise aeg 2-3 nädalat.

 

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha