SBS katusetööd

Vali suurus:
Vali värvus:
SBS katusetööd

Lamekatuse katusetööks sobib hästi bituumen SBS rullmaterjal. Lamekatuse katusepinna katmine kahekihilise  lamekatusele mõeldud sbs rullmaterjaliga garanteerib katuse veetiheduse järgmisteks aastakümneteks. Pakume laugematele katustele ja terassi katteks kvaliteetset sbs katet mis kolmekihilisena annab ilmastiku kindluse ka rohkem käidavamates kohtades. Katusetöödeks pakume kaasaegsed bituumen sbs lamekatuse rullmaterjale nii alus kui pealiskihte. Rõdude ja terasside katteks pakume ka PVC lamekatuse katusematerjale.

Unifleks Extra EKP 5.5

sbs lamekatuse pealiskiht

polüester

1x8 m

Unifleks EKP 5.0

sbs lamekatuse pealiskiht

polüester

1x10 m

Unifleks EKP 4.7

sbs lamekatuse pealiskiht

polüester

1x10 m

Unifleks EKP 4.6 roheline

sbs lamekatuse pealiskiht

polüester

1x10 m

Unifleks HKP 4.7

sbs lamekatuse pealiskiht

klaasriie

1x10 m

Pakume kõrgkvaliteetsed lamekatuse sbs rull katusekatte materjale mida me aastaid edukalt katusetöödel oleme kasutanud. Meie valikus on kindla kvaliteediga, ühtlase struktuuriga sbs katusetööde materjalid parima tootja poolse garantiiga ja sertifikaatidega sbs lamekatuse aluskihid ja pealiskihid. Sbs bituumen katusekatte dokumenteeritud eluiga on 25 aastat. Katusetöödel kasutatava bituumen sbs materjalid  koosnevad järgmistest põhikomponentidest.

- pealmine UV-kaitsekiht
- modifitseeritud bituumen
- tugikangas
- modifitseeritud bituumen
- alumine kaitsekiht

Võta ühendust meie müügimeeskonnaga >>>


             

Lamekatuse sbs katuse pealiskihi UV-kaitse moodustab  kivipuiste kiht. Kahekihilistes sbs katusekatte süsteemides alusmaterjalil ja hüdroisolatsioonimaterjalidel on pealmiseks kihiks PE-kile või liivapuiste.Modifitseeritud bituumen on lamekatuse  materjali  tähtsaim veekindla kihi  moodustav komponent. Sellega on immutatud ja mõlemalt poolt ühtlase kihiga kaetud tugikangas mis moodustavad homogeense sbs  lamekatuse katte.

Bituumenis kasutatavad modifikaator  tagavad sbs katusematerjalide tehniliste näitajate  püsiva kvaliteedi ning  tõstavad nende  vastupidavust keskkonna mõjudele. Vastavalt bituumenis sisalduvatele polümeersetele lisanditele jaotatakse bituumen materjalid SBS ja APP-materjalideks. Mõlemat tüüpi  lamekatuse katusematerjalid sobivad hästi lamedate katuste katteks uus ehitustel ja vanade katuste renoveerimisel.

Lamekatustel kasutatav sbs katusematerjali  tugevuse määrab tugikangas. Katusetöödel katusekatte nii keevitus meetodil paigaldamisel kui ka mehaanilisel kinnitamisel spetsiaalsete tüüblite või kruvidega peaks eelistama  tugeva ja mädanemis kindla mittekootud  polüester kiud kangaga armeeritud lamekatuse materjale. Mida suurem on tugikanga pinnamass (norm. 140-200 g/m2), seda tugevam on katusekate. Suurendatud koormustega katustel peaks kasutama  tugevamat kuni 250g/m2 mittekootud polüester kiud tugikangaga armeeritud materjale. Klaaskiud tugikangaga armeeritud katusematerjalid on tunduvalt  nõrgemad ning leiavad kasutamist teatud tüüpi lamekatuste remondiks.

Lamekatuse sbs katusematerjali alumine kaitsekiht on tavaliselt õhuke PE-kile või liivapuiste, mis kaitseb rullmaterjali kokku kleepumisest ning võimaldab katusematerjali kiiremat lahti rullimist paigaldamisel. Tavaliselt kasutavad bituumen rullmaterjali tootjad  logoga tähistatud kaitsekilet, mis tuletööde käigus paigaldamisel gaasipõletiga ära sulab ning sellega on tagatud kuumutatud bituumeni tugev nakkuvus aluskihiga.

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha