Adamante

Vali suurus:
Vali värvus:
Adamante

Adamante kivimustriline katus.
Adamante katuseplekki pakume Pural matt pinnakattega ja Polüester matt pinnakattega. Pural pinnakattega materiali puhul on tootel 50 aastane tehniline ja 20 aastane esteetiline garantii. Poluester pinnakattel 30 aastane garantii periood. Kõik pinnakattega ehk värvitud katuseprofiilid on kaetud eelnevalt ka kaitsva tsingi kihiga 275g m2 kohta mis annab hea eelduse katuse pikaealisusele.

Adamante on uus Ruukki kivimustriline katuseprofiil. Tänu oma uudsusele ei ole Adamante veel nii levinud katuseplekk kui on kiviprofiilidest pakutav Teraskivi katus (kiviprofiil). Adamante katus annab kindlasti Teie majale unikaalseima väljanägemise.

Soovite, et Teie kodu erineks teistest samalaadsetest, olete nõudlik ja soovite midagi teist sugust siis Adamante katus on just Teie teraskatus. Adamante on kivimustriline katuseprofiil mida kindlasti naabril ei ole. Adamante katuse värvivalik peaks katusetööle hea valikuvõimaluse pakkuma.
Ruukki Adamante katus on uus kõrgelaineline kiviprofiil katuseplekk teadlikule maja omanikule kes teab mis on kvaliteet. Kui soovite, et Teie maja välisilme oleks erilisem naabri omast, siis on Ruukki Adamante katus just õige valik katuse ehitusel. Katusetööd Adamante katuseprofiiliga on tõusutrendil. Koos Ruukki terasest vihmaveesüsteemiga on Ruukki Adamante katus on suurepärane lahendus ja sobilik igale viilkatusele.
Juhendid

Katusepleki pinnakate
Poluester matt

Pural matt

Katuseprofiili kasulik laius 1125 mm
Katusepleki max pikkus 8200 mm
Katuseplrki ninimaalne pikkus 850 mm
Kiviprofiili kõrgus 55 mm
Katusepleki paksus 0.50 mm
Kiviprofiili samm 350 mm
Minimaalne kalle 14° (1:4)
Katusepleki kaal (kg/m²) 4,72

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha