Adamante

Vali materjal:
Vali värvus:
Adamante
Katusepleki pinnakate Pural matt
Katuseprofiili kasulik laius 1125 mm
Katusepleki max pikkus 8200 mm
Katuseplrki ninimaalne pikkus 850 mm
Kiviprofiili kõrgus 55 mm
Katusepleki paksus 0.50 mm
Kiviprofiili samm 350 mm
Minimaalne kalle 14° (1:4)
Katusepleki kaal (kg/m²) 4,72


Adamante katuseplekk on Pural matt pinnakattega ning tootel on 50 aastane tehniline ja 20 aastane esteetiline garantii.

Kõik pinnakattega ehk värvitud katuseprofiilid on kaetud eelnevalt ka kaitsva tsingi kihiga 275g m2 kohta mis annab hea eelduse katuse pikaealisusele.

Küsi oma katuseplekile pakkumine >>>
Võta ühendust Eesti Katused müügimeeskonnaga >>>

Adamante on uus Ruukki kivimustriline katuseprofiil. Tänu oma uudsusele ei ole Adamante veel nii levinud katuseplekk kui on kiviprofiilidest pakutav Teraskivi katus (kiviprofiil). Adamante katus annab kindlasti Teie majale unikaalseima väljanägemise.

Soovite, et Tei kodu erineks teistest samalaadsetest, olete nõudlik ja soovite midagi teistsugus siis Adamante katus on just Teie teraskatus. Adamante on kivimustriline katuseprofiil mida kindlasti naabril ei ole. Adamante katuse värvivalik peaks katusetööle hea valikuvõimaluse pakkuma. Adamante katuseplekki pakume Pural matt pinnakattega garantiiga 50 aastat.

Ruukki Adamante katus on uus kõrgelaineline kiviprofiil katuseplekk teadlikule maja omanikule kes teab mis on kvaliteet. Kui soovite, et Teie maja välisilme oleks erilisem naabri omast, siis on Ruukki Adamante katus just õige valik katuse ehitusel. Katusetööd Adamante katuseprofiiliga on tõusutrendil. Koos Ruukki terasest
vihmaveesüsteemiga on Ruukki Adamante katus on suurepärane lahendus ja sobilik igale viilkatusele.
Juhendid

Kiviprofiili paigaldusjuhed, katusetööd
Ruukki Garantii profileeritud tooted