Kiviprofiil FEB Forma

Vali materjal:
Vali värvus:
Kiviprofiil FEB Forma

Kiviprofiil FEB Forma Ruukki
Ruukki Kiviprofiil FEB Forma soodus hinnaga. Valige Küsi hinnapakkumist! ja täitke lahtrid.

Kiviprofiil Teraskivi FEB Forma on 2015 aastal Eesti turule toodud uuenduslik ja ainulaadne kivimustriline katuseprofiil. Kiviprofiil ehk Teraskivi FEB Forma katuseplekk on saadaval Pural matt, Purex, Polüester ja Polüester Pluss (Matt) pinnakattega.Kiviprofiil, FEB Forma Pural matt pinnakattega ning tootel on 50 aastane tehniline ja 20 aastane esteetiline garantii. Kiviprofiil, FEB Forma Purex pinnakattega tootel 40 aastane tehniline ja 15 aastane esteetiline garantii periood. Kiviprofiil, FEB Forma Polüester pinnakattega tootel on 30 aastane tehniline ja 10 aastane esteetiline garantii periood.

Kõik pinnakattega ehk värvitud katuseprofiilid on kaetud eelnevalt ka kaitsva tsingi kihiga 275g m2 kohta mis annab hea eelduse katuse pikaealisusele. Kiviprofiil FEB Forma on tagasivaltsitud räästaserv ehk räästavalts, mis annab kiviprofiil katusele visuaalselt esteetilisema ilme ning viimistleb kogu katuse ühtsemaks tervikusk.Tagasivaltsitud räästaserv kaitseb katusepleki teraslehte sadevete ja korrosiooni eest millega on tagatud parem ilmastikukindlus ja pikem katuse kasutusiga.

Aastate jooksul on klientide lemmikuks kujunenud just terasest kiviprofiil plekkkatus. Ruukki Teraskivi kiviprofiil katus on hea, nägus klassikaline kivimustriline katusekatte valik katusetöödel. Kiviprofiil katuseplekk on oma hea hinna ja kvaliteedi suhtele kindlasti parim ja nägusam valik katusetööde planeerimisel.

Paljudel renoveeritavate viilkatuste katusetööde planeerimisel otsustatakse kiviprofiil katuse kasuks tema kerguse, lihtsa ja kiire paigalduse poolest. Kaasaegne Ruukki terasest Teraskivi kiviprofiil katus omab suurt värvi valikut mis garanteerib sobiliku katuse väljanägemise ja annab kindla kaitse kvaliteetse pinnakatte näol ilmastikumõjude eest aastakümneteks.

Kõik pinnakattega ehk värvitud katuseprofiilid on kaetud eelnevalt ka kaitsva tsingi kihiga 275g m2 kohta mis annab hea eelduse katuse pikaealisusele.
Ruukki Teraskivi kiviprofiil katusepleki suureks eeliseks on tema lihtsus paigaldamisel ja ka tarnimisel, kuna kiviprofiili katuseprofiilid pakituna võtavad vähe ruumi. Koos terasest vihmaveesüsteemiga on Ruukki kiviprofiil katus suurepärane lahendus igale viilkatusele.
Kiviprofiil katus on kõige populaarsem teraskatus eramutele. Ruukki Teraskivi kiviprofiil katus kaunistab ja kaitseb juba paljusid Eesti kodusid.
Juhendid

Ruukki kiviprofiili paigaldusjuhend, katusetööd
Ruukki Garantii profileeritud tooted

Kiviprofiili samm 350 mm
Katusepleki pikkus 8000 mm
Minimaalne pikkus 800 mm
Katusepleki paksus 0,50mm
Kiviprofiili kõrgus 44 mm
Minimaalne kalle 14 ° (1:4)