Kiviprofiil FEB Forma

Vali suurus:
Vali värvus:
Kiviprofiil FEB Forma

Kiviprofiil FEB Forma Ruukki
Ruukki Kiviprofiil FEB Forma on UUS kiviprofiil Eesti turul.

Kiviprofiil Teraskivi FEB Forma on 2015 aastal Eesti turule toodud uuenduslik ja ainulaadne kivimustriline katuseprofiil mille räästas on valtsitud. Kiviprofiil ehk Teraskivi FEB Forma katuseplekk on saadaval Pural matt, Purex, (Matt) pinnakattega
Kiviprofiil FEB Forma Pural matt pinnakattega ning tootel on 50 aastane garantii. 
Kiviprofiil, FEB Forma Purex pinnakattega tootel 40 aastane tehniline garantii periood.

Kõik pinnakattega ehk värvitud kiviprofiil katused on kaetud eelnevalt ka kaitsva tsingi kihiga 275g m2 kohta mis annab hea eelduse katuse pikaealisusele. Kiviprofiil FEB Forma on tagasivaltsitud räästaserv ehk räästavalts, mis annab kiviprofiil katusele visuaalselt kenama ilme. Kiviprofiili tagasivaltsitud räästaserv kaitseb ka katusepleki teraslehe lõikeserva korrosiooni ja sellega on tagatud parem ilmastikukindlus ja pikem katuse kasutuse iga.

Aastate jooksul on klientide lemmikuks kujunenud just terasest kiviprofiil plekkkatus. Ruukki Teraskivi kiviprofiil katus on hea, nägus klassikaline kivimustriline katusekatte valik katusetöödel. Kiviprofiil katuseplekk on oma hea hinna ja kvaliteedi suhtele kindlasti parim ja ka nägusaim valik katusetööde planeerimisel.

Paljudel renoveeritavate viilkatuste katusetööde planeerimisel otsustatakse kiviprofiil katuse kasuks tema kerguse, lihtsa ja kiire paigalduse poolest. Kaasaegne Ruukki terasest Teraskivi Kiviprofiil Feb Forma katus omab suurt värvi valikut mis garanteerib sobiliku katuse väljanägemise ja annab kindla kaitse kvaliteetse pinnakatte näol ilmastikumõjude eest aastakümneteks.
 Koos terasest vihmaveesüsteemiga on Ruukki kiviprofiil Feb Forma katus suurepärane lahendus igale viilkatusele.
Kiviprofiil katus on kõige populaarsem teraskatus eramutele. Ruukki Teraskivi kiviprofiil katus kaunistab ja kaitseb juba paljusid Eesti kodusid.
Juhendid

Kiviprofiili samm 350 mm
Katusepleki pikkus 8000 mm
Minimaalne pikkus 800 mm
Katusepleki paksus 0,50mm
Kiviprofiili kõrgus 44 mm
Minimaalne kalle 14 ° (1:4)

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha