Classic Ruukki

Vali suurus:
Vali värvus:
Classic Ruukki

Classic Ruukki

Klassik katus - teadja mehe valik. Katus ilma profiili läbivate puurkruvideta. Superlux valik!

Kaasaegsest terasest Classic (klassik) katus kujundab hoone stiili ja väärikust. Classic (klassik) teraskatusele on iseloomulik sile pind ning valtskatust meenutav välimus. Parimast Pural Pural matt pinnakattega terasest Classic (klassik) katus on nägus, vastupidav ja teda on kerge hooldada. Ruukki Classic Pural ja Pural Matt katusel on ainulaadne tagasipööratud räästavalts, mis muudab katuseprofiili tugevamaks, ilusamaks ning korrosiooni tekkele vastupidavamaks. UUS 2018  on katuse profiilile lisatud ka lukusoone otsakork mis kaitseb puitkonstruktsiooni vihma ja lume  eest ning annab katusele viimistletud ilme. 

Tänu uuenduslikule katusepleki kinnitustehnikale on Classic (klassik) katuseprofiil katuseplekki paigaldamine väga lihtne. Classic (klassik) on unikaalne katuseprofiili, sest osa katusetööd on paigaldaja eest juba tehases ära tehtud. Classic (klassik) katusel on tehases ette valmistatud katusepleki esiosa mis on juba tagas valtsitud. Räästavalt puudub polüester pinnakattega Classic katuseprofiilil, vajadusel saab plekksepp räästavaltsi objektil teha.

Classic (klassik) katusepleki esiosa tagasipööre kombineerituna spetsiaalse Classic(klassik) katuseplekile mõeldud räästaplekiga võimaldab katuse räästa sulgeda katuseplekki läbivaid katuse puurkruve kasutamata. Ruukki Classic (klassik) katus sobib miljööväärtuslikesse piirkondadesse ja ka väiksema kaldega katustele. Koos terasest vihmaveesüsteemiga on Ruukki Classic katus suurepärane lahendus ja sobilik igale viilkatusele.

Classic (klassik) katus on saadaval erinevate pinnakatetega ja värvitoonis.Classic Pural, Pural matt, Authentic ​0,60 ja NextGen​ 0,60 mm pinnakattega profiilil on 50 aastane tehniline ja 20 aastane esteetiline garantii periood. Classic (klassik) Polüester ja Polüester Pluss Matt pinnakattega  tootel on 30 aastane tehniline ja 10 aastane esteetiline garantii periood. Kõik pinnakattega ehk värvitud katuseprofiilid on kaetud eelnevalt ka kaitsva tsingi kihiga vähemalt 275g m2 kohta mis annab hea eelduse katuse pikaealisusele. Ruukki Classic NextGen profiili lukusüsteemi on täiustatud kõrge tehnoloogilise tihendiga, mis lubab profiili paigaldada kuni 8-kraadise katusega. See tähendab arhitektidele suuremat loomevabadust ning modernsema ilmega kodusid. Tihendi tehnoloogia analooge võib leida autotööstusest. Ruukki Classic NextGen vähenenud müratase tänu profiili alusküljele lisatud heliisolatsioonimaterjalile (integreeritud kiht parandab heliisolatsiooni kuni 6 dB). 
Ruukki Classic® Design.
Et fantaasia saaks lennata ning arhitektidel ja majaomanikel oleks mustrite planeerimisel veelgi rohkem võimalusi, lõi Ruukki uue profiili Ruukki® Classic Design, mis sobib suurepäraselt nii katustele kui ka fassaadidele.
Valikus kolm värvitooni: RR2H3/antratsiithall, RR23/tumehall, RR33/must.
Saadaval kolmes laiuses: 271 mm, 355 mm ja 475 mm paane saab omavahel vabalt ühendada.
Materjaliks 0,60 mm paksune terasprofiil Ruukki kõrgeimas kvaliteediklassis Ruukki 50 Plus – 50-aastane tehniline ja 25-aastane esteetiline garantii.

Katusepleki Classic laius 475 mm
Katusepleki max pikkus 8000 mm
Minimaalne pikkus 900 mm
Classic valtsiluku kõrgus 32mm
Katuse minimaalne kalle

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha