Katuseastmed

Vali suurus:
Vali värvus:
Katuseastmed

Katuseastmed
Katuseastmete pakkumise saamiseks valige Tekkis küsimusi- saada kiri! ja edastage soovitud pikkus korstnani.

Katuseastmed sobivad hästi 10°- 20° laugetele katustele.
Kohtkindlad katuseastmed on abiks just laugemate 10°-20° kraadiste katuste puhul kus katuseredeli pulkadel liikumine on raskendatud, ohtlik ja ebamugav. Katuseastmed sobivad kõikidele plekist ja terasest katustele nii kiviprofiil, trapetsprofiil ja ka siledapinnalistele Classic, Valtsitud katusele ja ka Kivikatusele. Katuseastmed paigaldatakse ette paigaldatud redelite raamidele. Katuseredeli raame katuseastmete paigaldamiseks pakume pikkuses 1200 mm ja 3000 mm. Katuseredeli raame saab omavahel jätkata mutter+ polt ühendusega. Kõik terasest katuseastmed on enne pulbervärviga katmist kaetud ka kaitsva tsingi kihiga mis annab hea eelduse turvatoote pikaealisuseks. 

Küsi oma katuseastmete paigaldamise pakkumine >>>

Katuseastmete kinnitamisel Classic katusele (klassik) ja valtsitud katuseplekile.
Siledapinnaliste teraskatuste tarbeks on välja töötatud spetsiaalne kinnitus komplekt mis välistab katuseplekkidesse puurkruvide aukude tegemise, katuseredel monteeritakse mutter+ polt süsteemiga teraskatuse katuseprofiilide valtsi ühenduste külge. Katuseastmete paigaldamine suurendab katuse eluiga ning viib katuse hooldamisel tekkiva ohu ja riski miinimumini.

Katuseastmete paigaldamiseks kivikatusele, eelnevalt paigaldada soovitud kohta lisaroov 50 #100mm. Lisaroovi külge kinnitub kivikatuse katuseredeli kinnituskomplekt mille külge kinnitatakse katuseredeli raam ja katuseastmed. Katuseastmed kivikatusele saab tellida vastavalt katuse toonile RR kataloogist enne pulbervärvimist on katuseredelit kaetud kaitsva tsingi kihiga. Katuseastmed on saadaval standardsete pikkustena ja suuremalt jaolt laos olemas. Pakume ka katusetööd, katuseastmed koos paigaldusega.

Eestis on levinud viilkatused ja seetõttu on vaja turvalisi abivahendeid kaldpinnal liikumiseks. Katuseastmed tagavad turvalise liikumise katusel ja hoiab eemal tahtmatud katusekatte vigastused, määrdumised mis võivad tekkida katusekattele hoolduse töö käigus.

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha