Katuseredel kivikatusele

Vali suurus:
Vali värvus:
Katuseredel kivikatusele

Katuseredel kivikatusele

Edastage meile kivikatuse katuseredeli soovitud pikkus siis saame koostada Teie tervikliku katuseredeli hinnapakkumise. Katuseredeli hind kivikatusele kujuned katuseredeli raami pikkustest ja lisa detailide vajadusest. Katuseredeli raame pakume pikkuses 1,2m 2,4m ja 3,3meetrit.

Katuseredeli raamid on omavahel kergesti liidetavad polt +mutter süsteemiga. Vajadusel saab katuseredeli raame ka lühemaks saagida.
Katuseredeli kivikatusele paigaldusega hätta jääte siis küsige katuseredeli paigaldamisele hinnapakkumine. Katuseredeli paigaldamise hind on sama olenemata katuseredeli pikkusest. Tellite pikema kivikatuse redeli aga paigaldamise hind on ikka mõistlik.

Katuseredelid- seinaredelid ja nende kinnitusdetailid on valmistatud tsingitud terasest mis omakorda värvitud pulbervärviga katusega samasse värvitooni.
Pakume lisaks tavalistele siledate astmetega katuseredeli raamiide valikule juurde Uut SafeGrip katuseredelit ja seinaredelit.

SafeGrip mehaanilisele katuseredeli pulga pindade karestamisele vähendav või elimineerib libisemise riski ja vähendab seega ohtlike olukordade tekkimise  kui ilm katusel tööde käigus muutuma peaks.

SafeGrip katuseredeli töötlus tekitades parema hõõrde jalatsite talla ja redeli pulkade vahel. SafeGrip katuseredel (turvaline haare) annab vabaduse teha hooldus ja remondi töid ka lumesajus ja vihmaga, sest enam pole ohtu katuse

redeli pulkadel libastuda. Katuseredelid SafeGrip valmistatakse Soomes ja on testitud ekstreemsetes oludes.

Katuseredeli  paigaldamiseks kivikatusele tuleb eelnevalt paigaldada kinnituspunkti lisaroovitus pruss. Lisaroovi külge kinnitub kivikatuse katuseredeli kinnitus mille külge siis kinnitatakse katuseredeli raam. 

 

 

Küsi toote kohta lisainfot või pakkumist:

captcha