Lindab Rainline

Lindab Rainline

Lindab Rainline vihmaveesüsteem
Vihmaveesüsteemi pakkumise saamiseks valige lehel ülevalt paremast nurgast Küsi hinnapakkumist! ja täitke lahtrid.

Lindab Rainline vihmaveesüsteemi iga detail ning suuruste valik võimaldab nägusalt ja töökindlalt lahendada mistahes hoone vihmaveesüsteemi lahenduse. Toome Teile tervikliku garantiiga vihmaveerennide ja vihmaveetorude lahenduse objektile kätte.
Küsi oma vihmaveesüsteemile pakkumine >>>
 
Lindab vihmaveesüsteem on loodud professionaalide poolt professionaalidele. Aja jooksul on see põhjamaine vihmaveesüsteem muutunud paljude ehitajate lemmikuks. Lindab Rainline vihmaveesüsteemi paigaldus on imelihtne. Vihmaveesüsteemi renni kandur SSK mis muudab iga nurgaga all oleva räästakastile vihmaveesüsteemi paigaldamise pea kordades lihtsamaks.

Ümar renn kahepoolselt mitmekihiliselt pinnatud teraslehest paksusega 0,60 mm või 0,75 mm (suurus Ø 190 mm), tsink 0,70 mm, alutsink 0,70 mm. Standardpikkused 2000, 3000, 4000, 5000 ja 6000 mm. Lindab Rainline`i vihmaveerenni toodetakse suurustes: 100, 125, 150 ja 190 mm, lisaks kandiline renn.
  
Lindab Rainline`i vihmaveetoru toodetakse suurustes: 75, 87,100, 111 ja 120mm.
Lindab Rainline`i vihmaveerenni standardpikkused: 2, 3, 4, 5 ja6 m (võimalik tellida ka erimõõte).
Lindab Rainline`i vihmaveetoru standardpikkused: 1, 2,5, 3, 4, 5 ja 6 m (võimalik tellida ka erimõõte). 


Lindab Rainline on parim tootevalik
Lindab Rainline vihmaveesüsteem on kõige mitmekülgsema tootevalikuga vihmaveesüsteem ning kõige põhjalikumalt testitud vihmaveesüsteem, mida Eestis hetkel  pakutakse. Lindab Rainline`i vihmaveesüsteemi iga detaili- ja suurustevalik võimaldab nägusalt ja töökindlalt lahendada mistahes hoone vihmaveesüsteemi lahenduse. Ajaloolistele hoonetele sobib vaskplekist toodetud Lindab Rainline vihmaveesüsteem.
Küsige kindlasti ka vihmaveesüsteemi paigaldust. Head tellimist!


Lindab Rainlin vihmaveesüsteemi kvaliteet
Lindab Rainline on vihmaveesüsteem, mis pakub kõrgeimat vihmaveesüsteemi kvaliteeti, see on vastupidav ja erakordselt lihtsalt ning kiiresti paigaldatav vihmaveesüsteem. Vihmaveesüsteemi Lindab Rainline iga detail on disainitud ja toodetud vastamaks kõrgeimatele nõudmistele. Tulemuseks on vihmaveesüsteem, mille iga detail ühildub laitmatult ja lukustub perfektselt mis teeb vihmaveesüsteemi paigaldamise ka vähem aega nõudvaks.
Vihmaveesüsteemi Lindab Rainline toodetakse 10-s erinevas värvitoonis, lisaks toodetakse vihmaveesüsteemi ka vaskplekist, alutsink ja galvaniseerituna.  

Teras on parim
Teras on parim materjal vihmaveesüsteemide tootmiseks. See on kergem kui raud, hinnalt soodsam kui alumiinium ja plastikuga võrreldes “mängib” põhjamaises kliimas temperatuuride vaheldumisel minimaalselt (plastik paisub ja kahaneb, murdub ja lekib).

Vihmaveesüsteemi paigaldus.
Väga oluline on vihmaveesüsteemi paigaldus ja ,et see oleks tehtud õigesti. Kui vihmaveesüsteemi paigaldus on teostatud valesti siis viib katuselt maha libisev lumi vihmaveesüsteemi renni endaga kaasa või rikub vihmaveesüsteemi paigaldusel vihmaveesüsteemi rennile antud kalded. Vihmaveesüsteemi paigaldusel peab jälgima, et katusekatte serva üle räästa mõtteliselt pikendades peab vihmaveesüsteemi renni serv jääma sellest joonest alla poole. Vihmaveesüsteemi õige paigaldus tagab selle, et hooga libisev lumi ja jää lendab vihmaveesüsteemi rennist üle. Kui vihmaveesüsteemi renni serv on räästa joonest kõrgemal siis on vihmaveesüsteem valesti paigaldatud ning lum
i ja jää takerdub vihmaveesõsteemi renni ja võib rikuda selle kuju, kalded või toob need suure tõenäosusega alla.

Lindab Rainline paigaldusvideo

Võta ühendust meie müügimeeskonnaga >>>
Paigaldusjuhend, tehniline info. 
Lindab Rainline paigaldusjuhend
Lindab Rainline tootevalik
Lindab Rainline tehniline info
Lindab Rainline vastavustunnistus


 TERAS ON LOODUD KESTMA
Teras on tugev, mitmekülgne ja vastupidav, kuid vajab professionaalset lähenemist. Lindab ostab enam kui 200 000 tonni teraslehte aastas, see on kogus, millest saab toota pool miljonit autot. Seega Lindab teab, mida teeb. Lindab Rainline`i toodetakse spetsiaalsest, kahelt poolt mitmekihiliselt pinnatud teraslehest, mille minimaalne paksus on 0,60 mm.
 
Võta ühendust meie müügimeeskonnaga >>>