Lumetõkkete paigaldus

Lumetõkõkke paigaldus. Lumetõkkeid paigaldame teraskatusele ja kivikatusele. Lumetõkke paigalduse hinnapakkumise küsimiseks kirjeldage töömahtu ja lisage objekti aadress. Teostame lumetõkke ja katuse turvatoodete  hooldust kus kontrollitakse, et kõik oleks nii kuidas peab olema.

Lumetõkke paigaldus ja vajalikus.
Lumetõkke paigaldus võib küll tunduda luksusena, kuid keegi taha, et raske lumemüts talle pähe kukub. Lumetõkke paigaldamine katustel on meie kliimas hädavajalik ja kohati ka seadusest tulenev kohustus. Vajaduse lumetõkke paigalduse järele loob katusele kogunev suur lume kogus mis võib sinna tekkida ühe päevaga.
 Võib tunduda hea kui lumi katuselt maha libiseb kuid teatud juhtudel on siiski mõistlik lund lumetõkke paigaldada ja lumi katusel kinni hoida. Lisaks inimese ja räästa alla paigutatud vara turvamisele on paigaldatud lumetõketel ka vihmaveesüsteemide kaitsmise ülesanne. Eriti ilmneb lumetõke paigalduse vajadus märtsi kuus kui katusele on kogunenud korralik kogus lund ning ühel hetkel hakkab see kõik mass alla liikuma ja pühib teelt kõik, mis ette jääb. Üks kuupmeeter märga lund võib kaalud  200 kg ja võib vaid ette kujutada, kui suurt purustavat jõudu selline liikuv kogus endast kujutab.


 

Võta meiega ühendust