Pinnakatted

Pinnakatted
1.Tsingikit 6.Tsingikiht
2.Passiveerimiskiht 7.Passiveerimiskiht
3.Kruntvärv 8.Kruntvärv
4.Polümeerne pinnakate 9.Tagakülje kruntvärv
5.Terasleht  


Katusetöödel kasutatav Ruukki värvkattega pinnatud terasest katusematerjalid kombineerivad endas terase tugevuse ja survetöödeldavuse tsingi ning värvi korrosioonikindlusega. Tulemuseks on suurepärase välimusega töötlemiseks valmis terasleht materjal.
Värvkattega terasplekk on tänu oma kauakestvusele, esteetilisele välisilmele ja vormitavusele suurepäraseks alternatiiviks kasutamisel hoonete fassaadi ja katusetöödel.

Pinnakatted
Pural ja Pural Matt on polüuretaanalusel värvkate, mis sobib katusetöödele kõige paremini. Pural Matt pinnakate on välja töötatud just katuseplekkide pinnakatteks. Pural pinnakattel hea vormitavus mis tagab materjali töödeldavuse ka madalate temperatuuride juures mis on tähtis kui katusetööd planeeritakse talvisele ajale. Purali kergelt struktureeritud pind peab hästi vastu lume ja jää mehaanilisele kulutusele ning talub suurepäraselt päikese ultraviolettkiirgust. Puralile on omane hea kemikaalide taluvus ja lihtne hooldusvärvimine.

Purex värvkatte annab katuse ja seinaprofiilidele vastupidava ning esteetilise pinnakatte. Kergelt struktuurne matt pinnakate on alternatiiv kasutamiseks katusematerjalide, katteprofiilide, lisatarvikute katusetööde ja muude ehitustoodete seas.

Polüester sobib hästi nii sisse kui ka välispindadele, kus pinnakattele ei esitata kõrgeid nõudeid ja väga head ilmastikukindlust. Pinnakate sobib hästi katuse ja seinaprofiilidele ka muude ehitustoodete valmistamiseks.

Tehniline garantiitähtaeg
Pural® pinnakattega toodetel on viiskümmend (50) aastat.
PurexTM pinnakattega toodetel nelikümmend (40) aastat.
Polüester pinnakattega toodetel kolmkümmend (30) aastat.
Garantiitähtaeg algab toote ostukuupäevast.

Esteetiline garantiitähtaeg
Pural® pinnakattega toodetel on kakskümmend (20) aastat.
PurexTM pinnakattega toodetel viisteist (15) aastat.
Polüester pinnakattega toodetel kümme (10) aastat.