Vaskplekk

Vaskplekk

Vaskplekki kasutatame peamiselt nii katustetöödel  kui ka fassaaditöödel eraldi müügiks seda hetkel laos ei ole.
Eesti Katused OÜ tarnib erineva mõõtude ja paksusega vaskplekki nii rullis kui ka lehtedena. Vaskplekk on ideaalne materjal nii sise- kui ka välistingimustesse. Arhidektuurselt saab vaskplekki kombineerida väga erinevate materjalidega, nagu näiteks klaas ja puit. Samuti võib julgelt väita, et vaskplekk on kõige pikema elueaga katusekatte materjal.

Nordic Standard on nn “tavaline kirgas vaskplekk” mis aja möödudes (umbes 10 aastat) muutub pruuni-rohelise laiguliseks.

Nordic Decor on dekoratiivne vaskplekk, mõeldud kasutamiseks siseruumidesse. Tema tekstuurne pind on nägusaks alternatiiviks tavalisele vaskplekile.

Nordic Brown on oksüdeeritud vaskplekk, mis on töödeldud nägema kohe välja selliselt nagu näeb vask välja ennem seda, kui hakkab roheliseks muutuma. Peamine kasutusala on katused ja fassaadid, kus on kohe nõutud pruun toon.

Nordic Green vaskplekki on töödeldud nii, et tema välimus oleks koheselt rohekas, ilma et peaks ootama aastaid, ennem kui loomulik oksüdeerumine aset leiab. Kasutatakse peamiselt nii katustel kui ka fassaadidel.


Võta ühendust meie müügimeeskonnaga >>>