Katusetööd, katuse parandus ja katuseabi

Katuseparandus tööd ja katuseabi.

Katusetööd on meie jaoks põhitegevus. Kui Teil on plaanis alustada katusevahetuse töödega, siis pakume võimalust enne meilt nõu ja abi küsida.

Katusetöid pakume eramajaomanikele, korteriühistutele, tööstushoonetele ja paljude elu valdkinna hoonetele. Renoveerime vanasid lame- ja viilkatuseid ning ehitame uusi viilkatuseid. Katusetööde juurde pakume plekksepatöid, vihmaveesüsteemide paigaldamist, katuse turvaelementide paigaldamist ja  katusetarvikute paigaldamist. Katusetöödele anname viie aastase garantii. 

Eesti Katused OÜ koostööpartnerid on oma ala parimad ja tuntumad katusematerjalide tootjad Eestis ja Põhjamaades. Koostööpartnerid Ruukki Products  AS, Karu Katus OÜ ja Toode AS on kindlad ja usaldusväärsed partnerid pakkumaks kvaliteetsemat toote valikut katusetööde lahenduste välja töötamiseks. Katusetöödel kasutame AS Puumarket kvaliteetset kuivatatud saematerjale ja süvaimmutatud puit materjale. Katusetööde tarbelised tsingitud kinnitustarvikud tarnib ITW Construction Products OÜ.

 

 

Võta meiega ühendust